Kultura, muzyka, kino, moda

Margaret i Organek zagrają na Co jest Grane Festival! (wideo)

Znany z piknikowej i wyjątkowo swobodnej atmosfery Co jest Grane Festival 14 i 15 czerwca wypełni muzyką i atrakcjami Park przy Centrum Sztuki Współczesnej. Wśród wykonawców między innymi Margaret, Organka, Natalię Przybysz, Zalewskiego, The Dumplings, Króla, Darię ze Śląska i duet Smolik//Kev Fox. Tegoroczny festiwal będzie wyjątkowy. Nie tylko pokaże siłę kobiet, ale jak zwykle pozwoli uczestnikom i uczestniczkom spędzić czas w piknikowej atmosferze i przy dźwiękach najlepszej polskiej muzyki – zdradzają organizatorzy, którzy przygotowali szereg niespodzianek.

 

Festiwal Co jest Grane powraca do uwielbianego przez wszystkich parku przy Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Zielone przestrzenie wokół CSW na dwa dni wypełnią się doskonałą polską muzyką, licznymi atrakcjami miasteczka festiwalowego oraz niezwykłą energią uczestników i uczestniczek. To idealna okazja na pozytywne rozpoczęcie lata!

Piknikowy, międzypokoleniowy klimat Co jest Grane Festival jest niewątpliwie wyróżnikiem na festiwalowej mapie stolicy. Na terenie wokół zamku staną w tym roku nie jedna, a dwie sceny, na których pojawią się wspaniali artyści i artystki – wkrótce organizatorzy ujawnią kolejne wyczekiwane nazwiska! Na odwiedzających w każdym wieku czekać będzie mnóstwo atrakcji. W tym roku koncertom towarzyszyć będą między innymi: Targi Książki Kulinarnej przygotowane przez znaną restauratorkę Martę Gessler, w strefie gastronomicznej doskonałe jedzenie z różnych zakątków świata, spotkania z artystami i artystkami oraz specjalny program atrakcji dla dzieci. Niespodzianki będą sukcesywnie odkrywane przez organizatorów do samego startu festiwalu!

Jedną z najbardziej wyczekiwanych atrakcji jest występ, przygotowanego specjalnie z okazji Festiwalu, kolektywu Women’s Voices, którego dyrektorką artystyczną jest Paulina Przybysz – Ideą projektu Women’s Voices będzie w tym roku otwarcie się na odmienność i różnorodność. Zapytanie, czego głęboko w sercu pragną kobiety, przy jednoczesnym zachowaniu szacunku dla ich tradycji i korzeni.

 

 

Pełny skład kolektywu Women’s Voices zostanie ogłoszony w kwietniu.

Festiwal zostanie również wzbogacony przez modę Answear.LAB, autorska marka stworzona przez kobiety dla kobiet kolejny rok będzie obecna na Co jest Grane Festival. Poprzez cykliczne, tematyczne kolekcje, Answear. LAB głośno mówi o kobietach we współczesnym świecie, o ich problemach, ambicjach imarzeniach.

Dwa dni relaksu w niezwykle klimatycznym miejscu przy dźwiękach najlepszej polskiej muzyki – tego nie można przegapić!

Bilety do nabycia na: eBilet.pl i kicket.com

Dzieci do lat 5 wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie, a od 6. do 12. roku życia – na bilet ulgowy za 50% ceny.

Aktualne informacje o festiwalu publikowane są na: https://www.facebook.com/cojestgrane24festival oraz na https://www.instagram.com/cojestgranefestival/

foto. Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *