Zapowiedzi TV

„Maria z przedmieścia” od 5 września w Czwórce

Wielki hit sprzed lat ze słynną Thalią w roli głównej wraca do TV4! Meksykańska telenowela to romantyczna propozycja na jesienne popołudnia dla widzów Czwórki. „Maria z przedmieścia” na antenie od poniedziałku do piątku o godzinie 15:40. Emisja pierwszego odcinka w środę 5 września.

Maria, dziewczyna ze slumsów, marzy o miłości i księciu z bajki, który w jej snach ma twarz przystojnego młodego człowieka, jakiego widziała kilka razy na ulicy. W dniu piętnastych urodzin dziewczyny jej jedyna opiekunka dostaje ataku serca w kościele. Przed śmiercią błaga księdza, by pomógł Marii, kiedy jej zabraknie. Ksiądz prosi bogatego dobroczyńcę parafii, Don Fernanda de la Vegę, by przyjął dziewczynę do pracy w swojej rezydencji, a ten wielkodusznie postanawia ją adoptować. To nie podoba się wielu członkom rodziny, ale Fernando, oprócz współczucia i sympatii dla biednej sieroty, ma jeszcze jeden motyw. Liczy, że będzie to lekcja dla jednego z jego synów – przebywającego obecnie w Europie Luisa Fernanda, playboya nadużywającego rozrywek i alkoholu – która uświadomi mu, że prosta i wychowana na ulicy dziewczyna bez żadnej edukacji ma więcej zasad niż on.

Kiedy Luis Fernando wraca z podróży –  jak często mu się to zdarza, nietrzeźwy – wpada wprost na Marię. Dziewczyna, która kąpała właśnie psa, jest w szoku, gdy w Luisie Fernandzie rozpoznaje pięknego nieznajomego ze swoich snów i przez nieuwagę oblewa go wodą. Wściekły mężczyzna, myśląc, że to służąca, każe ją zwolnić. Kiedy jednak spotyka ją następnego dnia, jest olśniony jej urodą. Chociaż od rozstania z niewierną dziewczyną Luis Fernando postanowił traktować kobiety jak zabawki, stopniowo odkrywa, że Maria jest dla niego kimś więcej i całkowicie się zmienia. Kiedy wyznają sobie miłość, wydaje im się, że szczęście jest blisko, lecz nie zdają sobie sprawy, że na drodze stanie im ludzka zazdrość, intrygi i nieszczęśliwe zrządzenia losu…

„Maria z przedmieścia” od środy 5 września o godz. 15:40 w Czwórce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *