Mariusz Pudzianowski w “Puncherze”

Mariusz Pudzianowski, pułkownik Szczepan Głuszczak i Andrzej Grzebyk - przedstawiciele MMA we wtorkowy wieczór bardzo licznie odwiedzą magazyn "Puncher Extra Time".

 

 

Całkiem niedawno zrodziła się inicjatywa wspólnych treningów zawodników mieszanych sztuk walki MMA z weteranami. 25 maja br. w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu zainauguruje „Projekt Wojownik”, czyli zajęcia edukacyjno-sportowe przeznaczone dla wojskowych mających za sobą służbę poza granicami kraju. O projekcie we wtorkowym "Puncherze" opowie przedstawiciel Wojska Polskiego - pułkownik Szczepan Głuszczak.

Już w najbliższy piątek 25 maja odbędzie się FEN 21, podczas którego Andrzej Grzebyk (12-3, 5 KO, 3 SUB) zmierzy się z Thiago „Monstro” Vieirą (10-2, 9 KO, 1 SUB). Grzebyk możliwość walki o pas zapewnił sobie efektownym zwycięstwem podczas warszawskiej FEN 20, gdy pokonał przez nokaut Anatolija Litwinova. W sumie będzie to dla niego piąty występ w FEN, przy trzech dotychczasowych zwycięstwach podczas gal organizacji. Jak Grzebyk oceni umiejętności rywala, który podobnie jak on znany jest z ofensywnego stylu walki?

Z kolei 9 czerwca swoje umiejętności we wszechstylowej szermierce na pięści i kopnięcia zaprezentuje Mariusz Pudzianowski (12-5-1 NC, 5 KO, 2 Sub), którego rywalem będzie Karol Bedorf (14-3, 5 KO, 3 sub). "Pudzian" zapowiada, że tanio skróty nie sprzeda. - Przygotowania idą jak należy. Nie ma żadnych kontuzji a to jest najważniejsze. Jestem przekonany, że z Karolem Bedorfem damy dobrą walkę - mówi Pudzianowski, który będzie także gościem Punchera.

Nie zapominamy również o fanach pięściarstwa, którzy w miniony weekend mogli obserwować galę w Nadarzynie, gdzie nie brakowało efektownych, ale i dramatycznych momentów. Idziemy jednak dalej, bowiem 2 czerwca dojdzie do gali w Legionowie, gdzie bohaterem walki wieczoru będzie Michał Cieślak. Na półtora tygodnia przed wydarzeniem, w "Puncherze" pojawi się jednak inny z pięściarzy walczących w Legionowie - Mateusz Tryc (5-0, 4 KO). Jego rywalem będzie Warazdat Czernikow (11-7, 5 KO), z kolei towarzyszem w studiu przy Ostrobramskiej 77 - ekspert Polsatu Sport Grzegorz Proksa.

Prowadzący: Łukasz Jurkowski i Artur Łukaszewski.

Goście:
- pułkownik Szczepan Głuszczak
- Andrzej Grzebyk
- Mariusz Pudzianowski
- Grzegorz Proksa i Mateusz Tryc.

"Puncher Extra Time" - Premiera o 21:00 w Polsacie Sport News

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.