MediaTVPZapowiedzi TV

Marta Żmuda-Trzebiatowska nową gwiazdą serialu „O mnie się nie martw”

W 9. sezonie dwójkowego serialu „O mnie się nie martw” pojawi się Marta Żmuda-Trzebiatowska. Wcieli się w rolę Moniki Kuczyńskiej – atrakcyjnej i błyskotliwej dziennikarki, skrywającej rodzinną tajemnicę związaną z Markiem Kaszubą.

 

W najnowszym sezonie Iga (Joanna Kulig) z wdzięczności dla Pawła (Marcin Korcz) za to, że stanął w obronie Marcina (Stefan Pawłowski) z przymrużeniem oka traktuje jego nowy image i zachowanie. Paweł, który w swoim przekonaniu cudem uniknął śmierci postanawia czerpać z życia pełnymi garściami. Sylwia (Aleksandra Adamska) patrzy na to z mieszaniną politowania i irytacji. Krzysiek (Paweł Domagała) wraca z półrocznego pobytu w Niemczech i próbuje na nowo ułożyć sobie życie oraz określić swoją relację z Martą (Katarzyna Ankudowicz).

Monika Kuczyńska (Marta Żmuda-Trzebiatowska) jest właścicielką domu, którego część wynajmuje na kancelarię prawną Zarzycki&Kaszuba, sama zaś zajmuje piętro na górze. Wchodzi w życie Marcina, Marka i Igi jako pozytywna postać. Jest energiczną, zdecydowaną kobietą. Szybko zaprzyjaźnia się z Igą. Jednak to tylko pozory. Tajemnica rodzinna, którą skrywa Monika okaże się dla bohaterów serialu ogromnym zagrożeniem.

Marta Żmuda-Trzebiatowska ukończyła Akademię Teatralnąj w Warszawie. Zadebiutowała w serialu telewizyjnym TVP1 „Dom Niespokojnej Starości”. Grała w wielu znanych serialach, m.in. w „Na dobre i na złe”. Na dużym ekranie pojawiła się m.in. w komedii romantycznej „Nie kłam, kochanie”, „Serce na dłoni”, „Śluby panieńskie”, czy „Och Karol 2””.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *