martfony Huawei nagrodzone w prestiżowym konkursie TechRadar Mobile Choice Consumer Awards 2019

Huawei P30 Pro został okrzyknięty najlepszym smartfonem fotograficznym, a Huawei P smart 2019 – najlepszym smartfonem w półce cenowej poniżej 200 funtów w prestiżowym konkursie TechRadar Mobile Choice Consumer Awards (MCCA) 2019. W plebiscycie liczyły się nie tylko głosy ekspertów z branży, ale również konsumentów, którzy mogli głosować na swoich ulubieńców.

 

 

 

 

W Londynie odbyła się doroczna gala Mobile Choice Consumer Awards 2019, która wyłoniła najlepsze smartfony tego roku. Huawei kolejny rok z rzędu został doceniony nie tylko przez ekspertów z branży technologicznej, ale również konsumentów, którzy poprzez specjalny formularz wybierali ich zdaniem najlepsze urządzenia 2019 roku. W tegorocznym plebiscycie konsumenci oddali na swoje ulubione produkty aż 34 000 głosów – najwięcej spośród wszystkich edycji.

Huawei P30 Pro został doceniony za swoje możliwości fotograficzne, a Huawei P smart 2019 – za unikalny design, imponującą pamięć wewnętrzną i przystępną cenę.

Zwycięstwo Huawei w kategorii „Najlepszy smartfon fotograficzny” w Mobile Choice Consumer Awards kontynuuje trend z ubiegłych lat – tytuł ten po raz pierwszy otrzymał Huawei P9 w 2016 roku, a następnie Huawei P20 Pro w roku 2018.

Flagowe smartfony z serii P30 wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami fotograficznymi, w tym pierwszym na rynku peryskopowym zoomem, który pozwala robić zdjęcia nawet z 50-krotnym przybliżeniem. Huawei P30 Pro został uznany przez Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (EISA) za „Najlepszy Smartfon” w sezonie 2019-2020. Nagrody EISA są uznawane za jedne z najbardziej prestiżowych w branży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *