Marzec na kanale CBS Europa

W nadchodzącym miesiącu CBS Europa zaprasza na cykl Sobotnia premiera filmowa, a w nim na seanse z pogodnymi komediami, takimi jak „Kozy” czy „Córy Amerykańskich Ravioli”.

 

Od 31 marca do 2 kwietnia, w ramach cyklu Wielkanoc na CBS Europa, obejrzeć będzie można aż sześć premier – m.in. „Przypadkową przyjaźń” „Niezwykły świat Belli Brown”.

Najlepsza i najmądrzejsza
3 marca
Występują: Neil Patrick Harris, Amelia Talbot, Bonnie Somerville
Po przeprowadzce na nowojorskie Upper East Side, młoda para, Jeff i Samantha, odkrywa, jak trudno znaleźć miejsce dla swojej pięcioletniej córeczki w dobrym przedszkolu.
Aby pokonać przeszkody, bohaterowie zatrudniają konsultantkę edukacyjną i wspólnie pracują nad misternym planem, który ma zapewnić pięciolatce ostatnie wolne miejsce w najbardziej elitarnej placówce na Manhattanie.
Kozy
10 marca
Występują: David Duchovny, Vera Farmiga, Graham Phillips
14-letni Ellis przygotowuje się do opuszczenia swojego luksusowego domu na wzgórzu w Tucson, by rozpocząć pierwszy rok nauki w Gates Academy, zlokalizowanej na Wschodnim Wybrzeżu szkole z internatem.
Oznacza to, że będzie musiał opuścić swoją beztroską matkę-hipiskę oraz Goat Mana – mężczyznę, który był dla niego jak ojciec.
Córy Amerykańskich Ravioli
17 marca
Występują: Kirsten Dunst, Lynn Redgrave, Gaby Hoffman
Początek lat 60. Odette, nastoletnia uczennica liceum, zostaje – ku jej rozpaczy – przeniesiona z koedukacyjnej szkoły do żeńskiej placówki z internatem w Nowej Anglii.
Nastolatka niechętnie wchodzi w nieznane środowisko, lecz wkrótce znajduje przyjaciółki i odnajduje się w nowym świecie. Po tym, kiedy ujawnione zostają plany na połączenie żeńskiej szkoły z liceum dla (wyjątkowo nieznośnych) chłopców, Odette wraz ze swoją przyjaciółką ze szkolnego klubu postanawiają przeciwstawić się decyzji dyrekcji, jednocześnie wchodząc w konflikt z wścibską uczennicą, Abigail.
Na deser
24 marca
Występują: Lauren Holly, Costas Mandylor, Dorie Barton
W tej słodkiej opowieści o miłości i deserach, dwójka walczących ze sobą cukierników uświadamia sobie, że łączy ich wspólna pasja. Jednocześnie odkrywają niezawodny przepis na romans i sukces zawodowy.
Historia o słodyczy miłości – i o jeszcze słodszej zemście – stanowi prawdziwą ucztę, przygotowaną przez wytwórnię filmową Alpine Medien.
Wielkanoc na CBS Europa
Sześć premier filmowych:
Przypadkowa przyjaźń
31 marca o 19:10
Występują: Chandra Wilson, Kathleen Munroe, Gabriel Hogan
To, co z początku wyglądało dla policjantki Tami Baumann na zupełnie zwykłą sytuację, szybko przemienia się w coś niecodziennego – coś, co pozwala docenić te momenty w życiu, które przeminęły i zdać sobie sprawę z kojącej prawdy: że nigdy nie jest za późno, żeby je odzyskać.
Barry Munday
31 marca o 21:00
Występują: Patrick Wilson, Judy Greer, Chloë Sevigny
Film opowiada historię mieszkającego na przedmieściu lekkoducha, którego przeciętne I pozbawione celu życie zmienia się nie do poznania wskutek przypadkowej randki.
Odnaleziony skarb
1 kwietnia o 19:10
Występują: Justin Kelly, Benjamin Stockham, Celeste Desjardins
Dwoje nastoletnich braci, którzy spędzają lato no odludnej i tajemniczej wyspie, wyrusza na poszukiwanie skarbu w nadziei, że doprowadzi to do przywrócenia ich rodzinie utraconej przez nią fortuny.
Niezwykły świat Belli Brown
1 kwietnia o 21:00
Występują: Jessica Brown Findlay, Anna Chancellor, Andrew Scott
Ta rozgrywająca się we współczesnym świecie baśń przedstawia losy niezwykłej przyjaźni, jaka zaczyna łączyć samotną młodą kobietę, cierpiącą na agorafobię i marzącą o karierze pisarki książek dla dzieci oraz gburowatego wdowca – a wszystko to w pięknej scenerii niezwykłego ogrodu, znajdującego się w samym sercu Londynu.
Spotkanie rodzinne
2 kwietnia o 19:10
Występują: Natasha Henstridge, Harry Hamlin, Lawrence Dane
Pewna kobieta postanawia naprawić swoje życie nie bacząc na lata i kilometry, jakie dzielą ją od rodziny. Kluczem do tego ma być pomoc miasteczku, z którego pochodzi. Film przedstawia fascynującą historię o skomplikowanej naturze rodzinnych więzi, nieoczekiwanym romansie i nieposkromionej sile ludzkiego ducha.
Greta
2 kwietnia o 21:00
Występują: Hilary Duff, Evan Ross, Michael Murphy
Greta to siedemnastoletnia, inteligentna, piękna I zbuntowana dziewczyna, która sarkastycznym usposobieniem przykrywa wciąż bolesne wspomnienia trudnego dzieciństwa. Obdarzona złożonym charakterem nastolatka stara się odkryć sens swego życia i prowadzi dziennik, w którym dokumentuje – w piśmie i rysunku – swoje przeżycia. Zmuszona do podjęcia letniej pracy w restauracji, ku swemu zaskoczeniu zakochuje się w Juliem, którego tam poznaje. Jednak wakacyjna miłość nie jest tak prosta, jak by się mogło wydawać…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *