Marzec na kanałach Cartoon Network i Boomerang

W rozszerzeniu przedstawiamy ramówkę kanałów Cartoon Network i Boomerang na marzec wraz z propozycjami programowymi.

 

 

 

 

 

 

MAO MAO I BOHATEROWIE CZYSTEGO SERCA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 9 MARCA O 16:10
EMISJA CODZIENNIE 16:10

Już w marcu na widzów Cartoon Network czeka premiera serii „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca”. Mao Mao jest walczącym kotem i prawdziwym samurajem, który jako nowy szeryf strzeże bezpieczeństwa w Dolinie Czystego Serca. Pochodzi ze znanej i walecznej rodziny, jednak stając na czele Doliny rozpoczyna tworzyć własną legendę. Wraz z swoimi przyjaciółmi: Nietoperkiem oraz Borsukowatym przeżywa całą masę fascynujących przygód. Współpraca tej trójki nie jest łatwa – każdy ma inny charakter i umiejętności.

Bohaterowie jednak szybko przekonują się, że to w jedności tkwi siła. Tylko zespołowa gra, współpraca i przestrzeganie honorowego kodeksu wojowników pozwoli im przezwyciężyć przeciwników. Podczas kolejnych walk i perypetii sprytny i porywczy kot przekona się, że odwaga wcale nie tkwi w krzykliwym usposobieniu i gwałtownych ruchach – będzie się musiał nauczyć rozwagi i pokory.

VICTOR I VALENTINO
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 2 MARCA O 15:15
EMISJA CODZIENNIE O 15:15

W nowych odcinkach będzie można obserwować jeszcze więcej zwariowanych przygód dwójki przyrodnich braci, którzy spędzają wakacje w małym miasteczku u swojej babci Chaty. Bohaterowie stopniowo poznają lokalny świat, tradycje i obyczaje.

Tym razem chłopcy postanawiają zarobić pieniądze sprzedając Churros – tradycyjne, lokalne ciasteczka. Victor podczas wyprawy przypadkowo otwiera więzienie uwalniając Camazotz – gigantyczne potwory wyglądem przypominające nietoperze. Bracia udają się po pomoc w pokonaniu tajemniczych stworzeń do Don Chucherko.

BEN 10
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 23 MARCA O 20:50
EMISJA CODZIENNIE O 20:50

Historia dziesięcioletniego chłopca Bena Tennysona rozpoczyna się w momencie, gdy wraz z kuzynką Gwen i dziadkiem Maxem wybierają się na kemping. Tam Ben znajduje Omnitrix – urządzenie wyglądające z pozoru jak zwykły zegarek. Okazuje się jednak, że dzięki niemu chłopiec może przeistaczać się w kosmitów.

Od tej pory wcielając się w postacie obdarzone super mocami próbuje ocalić świat przed zagładą. W nowych odcinkach chłopiec stacza kolejne brawurowe walki i uczy dzieci odwagi oraz wiary we własne możliwości.

 

 

JAŚ FASOLA
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 2 MARCA O 18:00
EMISJA CODZIENNIE O 18:00

Niezdarny i uroczy lokator malutkiego, londyńskiego mieszkania wraz z swym najwierniejszym przyjacielem, pluszowym misiem potrafi skomplikować nawet najprostsze czynności. Tym razem główny bohater wybierze się do Muzeum Nauki, gdzie zaprzyjaźni się z japońskim chłopcem, który pokaże mu mnóstwo fascynujących gadżetów.

Okaże się, że mogą one bardzo uprzykrzyć życie pracowników tej instytucji. Pan Fasola postanowi też tworzyć sztukę – opracuje własne receptury na farby z keczupu, musztardy czy soku z kapusty.

Dworek Boomeranga
PREMIERA W SOBOTE 14 MARCA O 13:00
EMISJA W SOBOTY I NIEDZIELE O 13:00

W weekendy Boomerang zaprasza na spotkania z ulubionymi zwierzakami najmłodszych, które żyją w luksusowych okolicznościach. Taffy to przebiegły szop, który przebrany za kota podbił serce Pani Majętnej ku rozpaczy jej psiego przyjaciela – Bentley’a. Oba zwierzaki mieszkają w pięknej willi i rywalizują o względy swojej opiekunki.

Z kolei Tom i Jerry to legendarne postacie – nieustannie psocące sobie nawzajem. W najnowszych odcinkach słynny kot z myszką zdają się coraz częściej z sobą współpracować, a wszystkie ich zabawne przygody dostarczą widzom uśmiechu od ucha do ucha!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *