Marzec na kanale CBS Action

W marcu CBS Action zaprasza widzów na Serialowe hity tylko w CBS Action. W tym miesiącu na antenie pojawią się między innymi: kultowy serial „Detektyw w sutannie” opowiadający o przygodach nietuzinkowego księdza, ojca Franka Dowlinga, który wraz z odważną siostrą Steve rozwiązują zagadki kryminalne w Chicago, trzymający w napięciu 1. sezon serialu „Najemnicy” oraz 3. sezon produkcji „Wzór”.

 

Najemnicy (S.O.F.)

Sezon 1.

Od 2 marca w weekendy od 22:00, po dwa odcinki

Obsada: Brad Johnson, Melinda Clarke, Mark Sheppard

Elitarna grupa policjantów i agentów – tak tajna, że w razie wpadki żadne służby się do niej nie przyznają – walczy z najtrudniejszymi przypadkami przestępczości międzynarodowej, korupcji i terroryzmu. Dociera wszędzie tam, gdzie rządy nie mogą występować oficjalnie. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno: czasem winnymi najcięższych zbrodni okazują się ci, którzy pozornie czynią najwięcej dobra…

Detektyw w sutannie (Father Dowling Mysteries)

Sezon 1&2

Od 14 marca w dni powszednie od 11:00, po dwa odcinki

Obsada: Tom Bosley, Tracy Nelson, Mary Wickes

Czy sutanna przeszkadza w gonieniu przestępcy? Nietuzinkowy ksiądz, ojciec Frank Dowling, udowadnia, że nie! Wraz z odważną siostrą Steve – która zna życie jak mało kto – rozwiązują zagadki kryminalne w Chicago, ku utrapieniu konserwatywnej księżowskiej gospodyni Marie, pozbawionego poczucia humoru wikarego, ojca Philipa i, oczywiście, policji.

Wzór (Numb3rs)

Sezon 3.

Od 19 marca w dni powszednie o 16:05

Obsada: Rob Morrow, David Krumholtz, Judd Hirsch, Diane Farr

Charlie Eppes, matematyczny geniusz, profesor college’u, pomaga swojemu bratu — agentowi FBI Donowi Eppesowi — rozwiązywać sprawy związane
z bezpieczeństwem narodowym, terroryzmem i porwaniami. Wykorzystuje do tego znajomość teorii matematyki. Serial wyprodukowany przez braci Ridleya i Tony’ego Scottów.

Largo (Largo)

Sezon 2.

Od 21 marca w dni powszednie o 18:00

Obsada: Paolo Seganti, Sydeny Penny, Diego Wallraff

Largo Winch, nieślubny syn milionera, dziedziczy jego fortunę – i wrogów. Gdy odkryje, że ojciec nie zmarł śmiercią naturalną, będzie się starał znaleźć jego morderców, zanim oni znajdą jego. Postara się też naprawić zło, które jego ojciec wyrządził innym ludziom – ale okaże się to nie takie łatwe.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *