Marzec na kanale CBS Reality

W tym miesiącu na CBS Reality polecamy premierę 3. sezonu serialu dokumentalnego „Bliźniacze zło”, który rzuca światło na dziwny i fascynujący świat bliźniąt, ich sekretny język oraz na identyczną powierzchowność. Program analizuje także pogłoski mówiące o tym, że bliźniacy potrafią odczuwać ból rodzeństwa, czy fakt, że gdy jeden z bliźniaków schodzi na złą drogę, ten drugi staje się jeszcze gorszy.

 

Również w marcu CBS Reality zaprasza na premierę 4. sezonu programu „Na miejscu zbrodni”. Serial ten to połączenie dreszczyku tajemnicy ze wstrząsającym doświadczeniem autentycznych przestępstw. Autorzy serii wracają na miejsca najbardziej zagadkowych zbrodni i towarzyszą policyjnym detektywom, którzy analizują ślady i wskazówki starając się schwytać mordercę.

BLIŹNIACZE ZŁO
SEZON 3.
PREMIERA

Od 4 marca do 1 kwietnia w każdy poniedziałek o 22:00

Seria „Bliźniacze zło” rzuca światło na dziwny i fascynujący świat bliźniąt, ich sekretny język, którym się porozumiewają oraz na ich identyczną powierzchowność. Program analizuje także pogłoski mówiące o tym, że bliźniacy potrafią odczuwać ból rodzeństwa, czy fakt, że gdy jeden z bliźniaków schodzi na złą drogę, ten drugi staje się jeszcze gorszy.

Seria pokazuje, że są na świecie bliźniaczki, które sypiają z mężami swych sióstr, potrafią wrobić je w morderstwo, ukraść ich tożsamość, a na koniec powstać z martwych.

NA MIEJSCU ZBRODNI
SEZON 4.
PREMIERA

Od 2 do 30 marca w soboty od 21:00 (po dwa odcinki)

Morderstwo zostało popełnione… Wraz ze wzrostem liczby dowodów, narasta dezorientacja. Serial przenosi widzów na miejsce zbrodni, by sami mogli zbadać wszelkie poszlaki. Czy uda im się połączyć fakty i ostatecznie rozwiązać sprawę?

„Na miejscu zbrodni” to połączenie dreszczyku tajemnicy ze wstrząsającym doświadczeniem autentycznych przestępstw. Autorzy serii wracają na miejsca najbardziej zagadkowych zbrodni i towarzyszą policyjnym detektywom, którzy analizują ślady i wskazówki starając się schwytać mordercę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *