Marzec na kanale Eurochannel

W marcu Eurochannel zaprasza do obejrzenia najlepszych europejskich produkcji kinowych i telewizyjnych, a w szczególności zapraszamy do Francji i na Słowację.

 

POLICJANCI

Międzynarodowy przestępca rozszerza działalność w Europie. Zbrodnia i terror znów zbliżają się do granic Holandii. Do walki z nimi stanie najlepszy policyjny duet: Theo Kamp i Willem Niessen. Porywczy i bezwzględni, są gotowi stawić czoła dawnemu wrogowi.

Znacznie więcej akcji, niebezpiecznych sytuacji i emocji – Kino Europa zaprasza na kolejny sezon Policjantów, dramatu kryminalnego o krętych drogach sprawiedliwości. Czytaj więcej

CAŁKOWITE UJAWNIENIE

Spokojne i szczęśliwe życie tej rodziny zakłóca porwanie ojca. Kilka lat wcześniej porwano jego żonę, Elenę, która teraz zaciekle walczy z porywaczami i własną przeszłością.

Kino Europa zaprasza do poznania mrocznej strony miłości w nowych odcinkach serialu Całkowite ujawnienie! Czytaj więcej

TYLKO TY

W słonecznym, urzekającym Neapolu za chwilę wydarzy się cud. Carlo i Valentinę połączy miłość od pierwszego wejrzenia. To spotkanie na zawsze zmieni ich przeznaczenie. Ale czy na pewno na lepsze?

Kino Europa zaprasza na Tylko ty – zwariowany serial ze sporą dawką włoskiego humoru! Czytaj więcej

MORDERSTWO NA MONT BLANC

Na lodowcu pod Mont Blanc porucznik Martin Le Kerrec prowadzi sprawę dotyczącą odnalezionego ciała młodego mężczyzny. Wkrótce okazuje się, że to sprawa morderstwa z tajemnicami i rozbojem w tle.

Kino Europa zaprasza na Morderstwo na Mont Blanc, kryminał, którego akcja dzieje się w jednym z najpiękniejszych, a jednocześnie najbardziej przerażających miejsc w Europie! Czytaj więcej

NIEDOTRZYMANA OBIETNICA

Martin chciałby zostać piłkarzem, ale to marzenie niszczy wkroczenie nazistów.

Kino Europa zaprasza na Niedotrzymaną obietnicę – wzruszającą historię życia mężczyzny, od jego młodzieńczych lat przed wybuchem II wojny światowej po Holocaust. Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *