Marzec na kanale Polsat JimJam

W nadchodzącym miesiącu Polsat JimJam zaprasza na premierę serii „Ciekawski George” – od 1 marca codziennie o 7:00, 11:57, 17:06 i 20:16. Polsat JimJam zaprasza także na premierę „Rajdek – mała wyścigówka” – od 9 marca w dni powszednie o 9:07, 15:59 i 21:16, a w weekendy o 15:59 i 21:16. Ponadto Polsat JimJam zaprasza na spotkania filmowe – w każdą sobotę i niedzielę o 11:02.

 

 

 

 

 

BOHATER MIESIĄCA: CIEKAWSKI GEORGE
Od 1 marca codziennie o 7:00, 11:57, 17:06, 20:16

George to urocza, energiczna małpka z wyjątkowym talentem do wpadania w tarapaty. Malec jest żywo zainteresowany otaczającym go światem, a przy tym jest zawsze uśmiechnięty i uwielbia przygody. Z takim nastawieniem jedno jest pewne – za każdym rogiem czeka na niego coś ciekawego do odkrycia. Nieważne czy George jest na plaży, podwórku za domem, czy w mieście – małpka zawsze znajdzie coś wartego uwagi. W niezwykłych przygodach często towarzyszy mu najlepszy przyjaciel i opiekun — Pan w Żółtym Kapeluszu, który nierzadko ratuje George’a z tarapatów służąc dobrą radą, pomocą i swoim doświadczeniem.

Bajka przeznaczona jest dla najmłodszych widzów i powstała na podstawie bardzo popularnej serii książek o tym samym tytule. Przygody sympatycznej małpki rozbudzają w dzieciach ciekawość świata, pasję do nauki oraz odkrywania tajemnic. Przy okazji najmłodsi widzowie poznają także podstawy matematyki oraz prostych naukowych twierdzeń, które mają zastosowanie w codziennym życiu.

RAJDEK – MAŁA WYŚCIGÓWKA
PREMIERA
Od 9 marca w dni powszednie o 9:07, 15:59 i 21:16
W weekendy o 15:59 i 21:16

Rajdek to młody, żywiołowy, czerwono-biały samochód wyścigowy Formuły 1. Jego entuzjazm i bezgraniczna ciekawość często przysparzają mu kłopotów. Dla mechanika Krzycha zawsze jest numerem jeden, a ponadto jego najlepszym przyjacielem. Rajdek, mimo że dopiero zaczyna swoją wyścigową przygodę, szybko uczy się funkcjonowania w zespole w czym pomagają mu jego przyjaciele. Zawsze stara się zaimponować Krzychowi i próbuje naśladować ruchy innych samochodów. Mimo że nie jest zbyt doświadczonym samochodem, wygrał już kilka wyścigów i powoli uczy się jak zostać prawdziwą gwiazdą Formuły 1.

MARATONY Z SERIALAMI: ROBOSAMOCHÓD POLI, BOB BUDOWNICZY oraz PTYŚ I BILL
W każdą sobotę i niedzielę od 08:07

W marcowe weekendy widzowie kanału POLSAT JimJam będą mogli spotkać się z bohaterami swoich ulubionych bajek. W każdą sobotę i niedzielę dowiemy się, co słychać u „Boba Budowniczego” (trzy odcinki), „Ptysia i Billa” (trzy odcinki) oraz dzielnych pojazdów z serii „Robosamochód Poli” (trzy odcinki).

ZAPRASZAMY DO NAUKI Z POLSAT JIMJAM
W dni powszednie od 10:08 i od 14:12

Bajki na kanale POLSAT JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki czy przyrody, a także uczą języków obcych. W tym miesiącu w ramach cyklu edukacyjnego mali widzowie dowiedzą się nieco o dzikich zwierzętach z bajki „Dziki świat braci Kratt” oraz poznają otaczający ich świat poprzez zadawanie pytań rozpoczynających się od „po co?”, „jak?” „gdzie?” czy „dlaczego?” w bajce „Zgaduj z Jessem”.

FILMY
W każdą sobotę i niedzielę o 11:02

Chuck i przyjaciele – wielkie wyzwanie (1 marca)
Bob Budowniczy: Legenda złotego młota (7 marca)
Bob Budowniczy: Wielkie wykopaliska (8 marca)
Przygoda Noddy’ego na wyspie (14 marca)
Noddy i księżycowy pył (15 marca)
Noddy ratuje święta (21 marca)
Truskaweczka: Warto marzyć (22 marca)
Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli (28 marca)
Tomek i przyjaciele: Tajemnica zaginionej korony (29 marca)

DZIEWCZĘCE BAJKI
Codziennie od 06:00 i 12:25

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami ulubionych bajek, takich jak:

Zwierzynalia
Noddy w Krainie Zabawek
Ciekawski George
Roztańczona Angelina
Zuzia
Odlotowe opowieści
Lego Friends: Przyjaciółki z Heartlake City
Lego Friends: Moc przyjaźni

CHŁOPIĘCE BAJKI
Codziennie od 8:07, 16:11 i od 20:49

Każdego dnia POLSAT JimJam zaprasza na spotkania z bohaterami ulubionych bajek:

Strażak Sam
Robosamochód Poli
Chomp Squad
Bob Budowniczy
Tomek i przyjaciele
Ptyś i Bill
Ranger Rob
Ciekawski George
Zwierzynalia
Rajdek – mała wyścigówka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *