Marzec na kanale Puls 2

W marcu PULS 2 zaprasza dzieci i ich rodziców na pełnometrażowe animacje o przygodach lalki Barbie, która 9 marca kończy 60 lat! Wśród tytułów – premiery na PULS 2: „Barbie: Rockowa Księżniczka”, „Barbie i siostry na tropie piesków”, „Barbie: Gwiezdna przygoda” oraz „Barbie: Superksiężniczki”.

 

„Barbie: Rockowa Księżniczka” – premiera w PULS 2

Barbie, jako Courtney, wybiera się na obóz dla księżniczek. Jednak przed wejściem na statek dochodzi do pomyłki. Okazuje się, że dziewczyna przez przypadek dostała się na obóz dla gwiazd pop. Z kolei jej miejsce zajęła przez przypadek Erika – gwiazda rocka. Oba obozy próbują naprawić ten błąd, jednak zanim do tego dojdzie, dziewczyny muszą dostosować się do nowej sytuacji i światów, których wcześniej zupełnie nie znały. Okaże się, że jest tam mnóstwo fascynujących rzeczy, a wszystko jest możliwe, jeśli tylko zaufasz marzeniom.

PREMIERA: sobota 2 marca

POWTÓRKA: niedziela 3 marca

„Barbie i siostry na tropie piesków” – premiera w PULS 2

Barbie i jej siostry wybierają się na rajską wyspę, gdzie w konkursie tanecznym ma wystąpić Chelsea. Zabierają tam ze sobą swoje ukochane pieski. Kiedy udają się na lokalny Festiwal Tańczących Koni, niespodziewanie ich pieski znikają. Siostry muszą odnaleźć czworonożnych przyjaciół przed rozpoczęciem konkursu. Dlaczego pieski zaginęły? I czy bohaterkom uda się je odnaleźć?

PREMIERA: niedziela 3 marca

POWTÓRKA: sobota 9 marca

„Barbie: Gwiezdna przygoda” – premiera w PULS 2

Tym razem zobaczymy Barbie w roli kosmicznej księżniczki. Dziewczyna  mieszka na planecie Para-Den i uwielbia przemierzać kosmos na swojej superszybkiej magicznej deskorolce. W podróżach towarzyszy jej ukochane zwierzątko – Pupcorn. Niestety pewnego dnia dzieje się coś strasznego – gwiazdy przygasają. Barbie postanawia uratować swoją galaktykę i dołącza do grupy ratującej gwiazdy. W trakcie swojej misji, dziewczyna przeżywa niesamowite przygody i odkrywa w sobie niezwykłą moc.

PREMIERA: sobota 9 marca

POWTÓRKA: niedziela 10 marca

„Barbie: Superksiężniczki” – premiera w PULS 2

Barbie to współczesna księżniczka – Kara.  Pewnego dnia za sprawą magicznego motyla odkrywa w  sobie niezwykłą moc. Dzięki niej może przemieniać się w swoje superbohaterskie alter ego – Super Iskrę. Od teraz może czuwać nad bezpieczeństwem królestwa. Tymczasem jej kuzynka jest zazdrosna i  sama chce posiadać super moc. Niestety udaje jej się złapać motyla i od tej pory jest Mocną Iskrą – największą rywalką Super Iskry. Ich rywalizacja staje się coraz bardziej niebezpieczna. Jednak czy będą w stanie pogodzić się i zjednoczyć siły z największym wrogiem królestwa?

PREMIERA: niedziela 10 marca

POWTÓRKA: sobota 16 marca

„Barbie i siostry w krainie kucyków”

Barbie i jej siostry są podekscytowane wyjazdem w szwajcarskie Alpy, gdzie mają spędzić lato na zabawach w akademii jeździectwa. Barbie nie może się doczekać momentu, w którym odnajdzie nowego konia i zabierze go ze sobą do Malibu. Stacie z niecierpliwością wyczekuje chwili, w której udowodni, że jest doskonałym jeźdźcem. Wszystkim, czego pragnie Chelsea jest jazda na dużych koniach, a Skipper jest bardziej zainteresowana opisywaniem otoczenia niż doświadczaniem go. Początkowo wakacje sióstr nie spełniają oczekiwań, ale kiedy Barbie odkrywa w lesie tajemniczego dzikiego konia, ich wyjazd staje się naprawdę magiczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *