Internet & Gry - Reklama

Marzena Suchan szefową Strony Głównej WP

Od poniedziałku 3 sierpnia szefową Strony Głównej WP będzie Marzena Suchan, która do Wirtualnej Polski przechodzi z Interii. Będzie m.in. realizować strategię rozwoju i doradzać zespołowi Strony Głównej WP.

 

Do obowiązków Marzeny Suchan należeć będzie m.in. współpraca z redakcjami Wirtualnej Polski w zakresie publikacji materiałów, monitorowanie planowania treści i statystyk, dystrybucja ruchu oraz doradztwo w zakresie planowania prac zespołu Strony Głównej WP. Marzena Suchan będzie również współodpowiedzialna za prace nad kierunkami rozwoju portalu i konsultacje w zakresie produkcji kontentu.

– Wirtualna Polska i ja po prostu do siebie pasujemy. Mamy wieloletnie doświadczenie w dziennikarstwie online, a pomysłów, zapału i apetytu na sukces nam nie brakuje. Jestem pewna, że wraz ze świetnym zespołem, do którego dołączam, każdego dnia będziemy tworzyć stronę jeszcze bliższą milionom Internautów  mówi Marzena Suchan.

Do Wirtualnej Polski przechodzi z Grupy Interia, gdzie była dyrektorem serwisów informacyjnych. Wcześniej przez 18 lat pracowała w Grupie RAS Polska, w której zaczynała jako redaktor prowadzący Onet Wiadomości. Następnie pełniła rolę team leadera ds. multimediów i wydawcy serwisów regionalnych. W 2013 roku została redaktor naczelną serwisów informacyjnych. Przed pracą w Onecie, doświadczenie dziennikarskie zdobywała m.in. w Radiu Kraków.

W Onecie współprowadziła cykl wywiadów pod nazwą „Ustalmy jedno”. Jej gośćmi byli między innymi prezydent Andrzej Duda, profesor Philip Zimbardo, Zbigniew Ziobro, Hanna Gronkiewicz-Waltz, Władysław Kosiniak-Kamysz, Bogdan Zdrojewski i Robert Biedroń. Prowadziła również zajęcia dotyczące mediów elektronicznych w SWPS.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *