„Matcha Talks w Onecie” – rusza nowy podcast Julii Izmałkowej

„Matcha Talks w Onecie” jest podcastem o rodzinie. Julia Izmałkowa, badaczka i ekspertka od psychologii kłamstwa, zaprosi do swojego programu osoby z przestrzeni publicznej, które pokazują rodzinę w szerokim kontekście, prezentując różne postawy i indywidualne, często bardzo osobiste doświadczenia. Pierwszy odcinek podcastu będzie miał premierę na stronie głównej Onetu w piątek, 9 września o godz. 20:00.

 

„Matcha Talks w Onecie” to cykl 10 osobistych spotkań. Julia Izmałkowa, popularna instagramerka, badaczka i psycholożka, porozmawia ze znanymi osobami szczerze i bez tabu o rodzinie. Pokaże przy tym, jak różne może być podejście do tego tematu i jak dzisiaj zmienia się definicja rodziny i jej obraz. Goście Julii Izmałkowej w szczerych i intymnych rozmowach przedstawią swoje doświadczenia i historie. Gościem pierwszego odcinka będzie Tomasz Terlikowski ze swoją historią rodziny wielodzietnej. W kolejnych odcinkach posłuchamy m.in. Piotra Jaconia, Hanny Lis czy Joanny Przetakiewicz.

Z miłości do prawdy, do krytycznego myślenia i innych perspektyw oraz różnorodności powstał podcast „Matcha Talks w Onecie”. Rodzice są często najbardziej ocenianą i krytykowaną grupą społeczną. Wszyscy mają wątpliwości, jak wychować swoje dzieci, ale nie mają takich wątpliwości, jeżeli chodzi o dzieci cudze. Rodzice dosłownie uginają się pod ciężarem oczekiwań, wymagań i fantazji na temat tego, jacy mają być i co mają robić. Stąd pomysł, żeby porozmawiać z niezwykłymi rodzicami oraz NIE-rodzicami na temat różnych aspektów rodzicielstwa. Nie z każdym gościem się zgadzam, nie każdy wybrał taką drogę, jaką ja bym wybrała. Ale każdy ma do przedstawienia inną perspektywę niż powszechna narracja i to jest dla mnie największą wartościąmówi Julia Izmałkowa, autorka podcastu „Matcha Talks w Onecie”.

„Matcha Talks w Onecie” – premiera w każdy piątek o godz. 20:00 od 9 września

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *