Mateusz Golis zastępcą dyrektora programowego Radia Złote Przeboje

Od poniedziałku, 14 lutego 2022 r. Radio Złote Przeboje ma nowego zastępcę dyrektora programowego – został nim Mateusz Golis, który dołączył do zespołu stacji. Będzie współodpowiedzialny za kwestie programowe i organizacyjne związane z Radiem Złote Przeboje obok Agaty Strzały, która również jest zastępczynią dyrektora programowego rozgłośni.

 

Od połowy lutego 2022 r. Mateusz Golis będzie zastępcą dyrektora programowego Radia Złote Przeboje. W zarządzaniu zespołem i anteną rozgłośni wesprze dotychczasową zastępczynię szefa Złotych Przebojów – Agatę Strzałę.

Obowiązki dyrektora programowego Radia Złote Przeboje pełni Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory.

– Mateusz jest radiowcem z krwi i kości, z dużą wiedzą i głową pełną pomysłów. Jednocześnie to człowiek z wielką energią i pasją do tego, co robi. Cieszę, że znalazł się w zespole Radia Złote Przeboje i że będziemy mogli współpracowaćmówi Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory.

– Dołączam do Radia Złote Przeboje z wielką radością. Propozycja pracy w tak doświadczonym zespole radiowym była dla mnie z jednej strony zaszczytem, a z drugiej – sporym wyzwaniem. Wierzę, że razem uda nam się osiągnąć zakładane dla stacji celedodaje Mateusz Golis, zastępca dyrektora programowego Radia Złote Przeboje.

 

 

Mateusz Golis jest związany z radiem od początku swojego zawodowego życia. Od 2012 r. był producentem programów muzycznych w Radiu ZET („ZET na Punkcie Muzyki” i „Listy Przebojów Radia ZET”). W 2015 został Koordynatorem Anteny, a 2017 Sekretarzem Anteny tej stacji. Od 2018 r. odpowiadał także za przygotowanie i realizację projektów oraz akcji specjalnych. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i Collegium Civitas.

Radio Złote Przeboje to sieć 24 lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory, które nadają m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i miastach Aglomeracji Śląskiej, a także online. Na antenie Radia Złote Przeboje można usłyszeć największe przeboje lat 80., 90. i dwutysięcznych.
zloteprzeboje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *