Mateusz Zielonka specjalnym gościem „MasterChef Junior”

Walka o tytuł najlepiej gotującego dziecka w Polsce trwa! Tym razem w roli jurora wystąpi Mateusz Zielonka – zwycięzca szóstej edycji „MasterChefa”. Pod jego okiem przyszli kucharze przygotują potrawy z gigantycznych strusich jaj! Co jeszcze czeka ich w tym odcinku?

 

Kiedy kuchnię MasterChefa odwiedzają goście, uczestnicy wiedzą, że czekają na nich nietypowe zadania. Tym razem trzecim jurorem będzie Mateusz Zielonka – MasterChef 6. edycji programu. Najlepiej gotujący surfer w Polsce pokaże zawodnikom, jak poradzić sobie z rozbiciem skorupki i oddzielić gigantyczne żółtko od białka w jajku… strusim! Następnie kucharze będą musieli przygotować dwa dania jajeczne – jedno słodkie, a drugie wytrawne. Ten, kto poradzi sobie najlepiej, dostanie od jurorów wyjątkowy bonus, który będzie miał duże znaczenie przy kolejnym zadaniu.

Tematem drugiej części odcinka będą bowiem ryby i owoce morza. Uczestnicy tym razem zmierzą się z konkurencją gotując w parach. Czyja receptura okaże się przepisem na sukces?

Emisja 7 odcinka w niedzielę 14 kwietnia o godz. 20:00 w TVN!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *