Mateusz Ziółko zwycięzcą „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

 

Michalina Sosna i Katarzyna Maciąg bawiły publiczność jako Lena i Julia z rosyjskiej grupy t.A.T.u. w popularnym utworze „Nas nie dogoniat”. – Dla takich duetów warto spędzać z wami czas – powiedział Maciej Dowbor. Aktorki dały energetyczny i sensualny pokaz artystycznych umiejętności, a potem otrzymały nagrody specjalne. Kasia Maciąg z rąk Kacpra Kuszewskiego odebrała świecącą kulę. – Swoimi występami w roli Kylie Minogue czy Debbie Harry zasłużyłaś na miano czarodziejki dyskotekowej kuli. Niech twój talent odbija się w niej i oświetla drogę twojej dalszej kariery – mówił juror. Michalina Sosna została uhonorowana przez Pawła Królikowskiego zdjęciem z najlepszych kreacji w programie. – Dziękuję wszystkim, którzy pracowali na ostateczny rezultat – powiedziała na pożegnanie uczestniczka.

Drugi duet stworzyli Honorata Skarbek i „Boogie” z zespołu Łobuzy. Zawładnęli sceną jako Beyoncé i Sean Paul w piosence „Baby Boy”. Pełen namiętności i „twerkujących” tancerek występ zrobił duże wrażenie na obecnych w studiu. Wszyscy zaczęli bujać się w rytm gorącego utworu. Na pamiątkę piosenkarka dostała od Katarzyny Skrzyneckiej manekina ze swoim scenicznym strojem. – Honko kochana, swoimi pięknymi występami udowodniłaś, że masz nie tylko pełne seksapilu i zmysłowe ciało, ale i przede wszystkim zmysłowy głos. Oto frędzelki, w których zaśpiewałaś w roli Mandaryny – oznajmiła. Z kolei Małgorzata Walewska wręczyła „Boogiemu” łańcuch! – Jesteś wrażliwym, cudownym mężczyzną, ale jednak moje serce zdobyłeś jako raper. I to tylko dowodzi, że jesteś odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. To jest twój kajdan, który będzie cię trzymał przy ziemi – powiedziała jurorka.

Nadszedł czas na ogłoszenie laureatów. Czwarte miejsce i Żelazną Twarz otrzymała Adriana Kalska. – Dziękuję za piękną przygodę i wspaniałe doznania – powiedziała.

Trzecie miejsce i Brązowa Twarz przypadły Markowi Molakowi. – Jest mi naprawdę bardzo miło, że mogłem tutaj być. Świetnie się bawiłem, ale było też dużo ciężkiej pracy – przyznał. – Dziękuję wszystkim swoim bliskim, którzy tutaj ze mną byli, mojej dziewczynie Danie i wszystkim Wam – dodał aktor.

Najważniejszą informacją po wielu tygodniach muzycznej rywalizacji było wskazanie triumfatora. Ostatecznie drugie miejsce zajął Rafał Szatan, a pierwsze Mateusz Ziółko!

– Bardzo chciałem podziękować, że miałem taką możliwość, żeby być tutaj i z tak wspaniałymi przyjaciółmi bawić się muzyką, a jury dziękuję za bardzo motywujące słowa – oznajmił wicemistrz dziesiątej edycji Rafał Szatan.

– To czego doświadczyłem w tym programie, to są emocje i doświadczenia, których totalnie się nie spodziewałem. Tak wspaniałych ludzi tutaj spotkałem i tak wspaniale się z wami wszystkimi bawiłem. Strasznie wam za to dziękuję, że mogłem się z wami spotkać i poznać! – oświadczył zwycięzca jubileuszowego show. – Tak wiele się o sobie dowiedziałem – dodał artysta.

Nagrodę główną programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, czek na 100 tysięcy złotych triumfator przekazał Towarzystwu Przyjaciół Chorych Sądeckie Hospicjum.

– Przed nami kolejne jubileusze! Jest jednak jeden warunek. Musicie nas oglądać! – powiedział na zakończenie Piotr Gąsowski. – Dziękuję za ostatnie dziesięć tygodni i ostatnich pięć lat – podsumował prowadzący.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *