„Mayday”, czyli bardzo niemoralna komedia w Polsacie

W soboty 3 i 10 października o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat widzowie zobaczą po dwa premierowe odcinki serialu Madyday! Możecie spodziewać się nieograniczonego niczym poczucia humoru, łączącego polską ułańską fantazję z anglosaską elastycznością językową! Gwarantujemy, że w tym 4 odcinkowym serialu nie ma trzech minut, gdy się nie uśmiechniecie, i pięciu minut, gdy nie spadniecie z fotela!

 

Jeden mężczyzna, dwie żony i setki kłopotów! „Mayday” to diabelnie inteligentna mieszanka komedii pomyłek, prowokacyjnego komizmu sytuacyjnego oraz błyskotliwych werbalnych potyczek, a wszystko to serwuje nam niezawodna komediowa obsada: Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Adam Woronowicz i Andrzej Grabowski.

Opowieść o nieznającym umiaru taksówkarzu-bigamiście na pewno doprowadzi Was do łez, oczywiście tych ze śmiechu! Jak wspomina Piotr Adamczyk, śmiesznie było już na planie – „Cóż, mieliśmy trochę przerwanych ujęć, bo ktoś nie wytrzymał i nagle parsknął śmiechem albo komuś ze śmiechu mikrofon wszedł w kadr”. Ten cytat to chyba wystarczająca rekomendacja, aby w najbliższą sobotę włączyć Polsat? Będzie naprawdę wesoło!

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

Scenariusz filmu powstał na podstawie sztuki „Run for Your Wife”, autorstwa brytyjskiego dramaturga i reżysera Raya Cooneya, która podbiła serca widzów na całym świecie. Na ekran przełożył ją reżyser Sam Akina, który wziął ze sztuki Cooneya to, co było w niej najlepsze
i najbardziej wartościowe, a resztę czasu ekranowego wypełnił pędzącym na złamanie karku tempem!

Serial Mayday przełamuje komediową poprawność! Jak bardzo?

Sprawdźcie 3 i 10 października o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *