MB Boxing Night: „Wojna Domową” w Polsacie Sport, Polsacie Sport Fight i Super Polsacie

Gala MB Boxing Night: „Wojna Domowa” zbliża się wielkimi krokami. Siedem pojedynków i tak naprawdę każde zestawienie może w sobotę zagwarantować kibicom sporą dawkę sportowych emocji.

 

Wydarzenia organizowane przez grupę MB Promotions gwarantują przede wszystkim równe zestawienia od samego początku. Tym razem w karcie walk znalazło się miejsce dla siedmiu pojedynków, w tym trzech walk o mistrzowskie pasy. Tytuł gali „Wojna Domowa” zapowiada emocjonujące zestawienia polsko-polskie, ale zagraniczni bohaterowie również planują dopisać zwycięstwa do swoich rekordów.

W walce wieczoru dojdzie do konfrontacji na szczycie kategorii półciężkiej w naszym kraju pomiędzy Robertem Parzęczewskim a Dariuszem Sękiem. Trudne sprawdziany z zagranicznymi pięściarzami czekają Damiana Jonaka, Adama Balskiego oraz Łukasza Wierzbickiego. Przed własną publicznością serca kibiców postarają się skraśc natomiast Michał Żeromiński i Rafał Grabowski, a Michał Chudecki oraz Damian Wrzesiński spróbują skutecznie sobie wyjaśnić, który z nich rządzi w Poznaniu.

Karta walk gali „Wojna Domowa”:
Robert Parzęczewski (21-1, 14 KO) vs Dariusz Sęk (28-4-3, 10 KO)
Damian Jonak (40-0-1, 21 KO) vs Andrew Robinson (21-4-1, 6 KO)
Adam Balski (12-0, 8 KO) vs Sergiej Radczenko (7-2, 2 KO)
Michał Żeromiński (13-4-1, 1 KO) vs Mikołaj Vovk (13-3, 9 KO)
Łukasz Wierzbicki (16-0, 6 KO) vs Twaha Kiduku (13-3-1, 7 KO)
Michał Chudecki (11-2-2, 3 KO) vs Damian Wrzesiński (14-1-2, 5 KO)
Rafał Grabowski (3-0, 1 KO) vs Kamil Młodziński (9-2-4, 5 KO)

Transmisja gali MB Boxing Night: „Wojna Domową” w sobotę 22 grudnia od godziny 17:45 w Polsacie Sporti Polsacie Sport Fightoraz od godziny 20:00 w Super Polsacie


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *