Mecz Kamila Majchrzaka w 3. rundzie US Open w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze

Kamil Majchrzak jako jedyny reprezentant Polski gra dalej w turnieju singlowym US Open. W 3. rundzie na drodze Polaka stanie Grigor Dimitrow. Transmisja spotkania tylko w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze. Mecz powinien rozpocząć się około 21:30, w zależności od tego jak potoczą się wcześniejsze spotkania.

 

 

 

Kamil Majchrzak dostał się do głównej drabinki US Open jako szczęśliwy przegrany, ale w pierwszych dwóch rundach udowodnił, że zasłużył na występ na Flushing Meadows. Polak, mający w nogach trzy mecze w kwalifikacjach, w pierwszej rundzie wygrał w pięciu setach z Nicolasem Jarrym. W drugiej rundzie los skojarzały go z Urugwajczykiem Pablo Cuevasem i do rozstrzygnięcia ponownie potrzebne było pięć setów. Rywalem Majchrzaka w 3. rundzie będzie Grigor Dimitrow. Bułgar, który jeszcze dwa lata temu zajmował 3. miejsce w rankingu ATP w ostatnim czasie zdecydowanie zawodzi. W pierwszej rundzie w Nowym Jorku wygrał 3:1 z Andreasem Seppim. Do kolejnej awansował bez gry, bo z turnieju wycofał się Borna Corić.

Mecz Dimitrow – Majchrzak będzie 3. spotkaniem rozegranym na korcie nr 17 i powinien rozpocząć się około 21:30, w zależności od tego jak potoczą się wcześniejsze mecze, w tym deblowe starcie Magdy Linette i Igi Świątek z amerykańską parą Bethanie Mattek-Sands/CoCo Vandeveghe. Następnie do rywalizacji staną Pablo Carreno Busta i David Goffin, a po zakończeniu ich meczu na kort wybiegną Majchrzak i Dimitrow. Mecz na żywo pokaże wyłącznie Eurosport 1 i Eurosport Player.

Transmisje z US Open codziennie w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 i Eurosport Player. Więcej informacji z Flushing Meadows, w tym materiały wideo, artykuły, wywiady i analizy na stronie eurosport.pl, w aplikacji Eurosportu oraz mediach społecznościowych kanału.

 

Fot. Eurosport/Getty Images

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *