Mecz mistrza z wicemistrzem szwedzkiej ligi żużlowej w Eleven Sports

We wtorek ELEVEN SPORTS pokaże starcie finalistów poprzedniego sezonu Speedway Bauhaus-Ligan. Chociaż to Dackarna Målilla broni tytułu mistrzowskiego, faworytem meczu będzie Eskilstuna Smederna, która prowadzi w tabeli rozgrywek.

 

Kowale prezentują się świetnie: wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania i w żadnym nie zdobyli mniej niż 50 punktów. Liderami drużyny są Brytyjczycy Robert Lambert i Daniel Bewley, ale bardzo dobrze spisują się także Polacy: Kacper Woryna i Grzegorz Zengota. W zeszłym roku Smederna także kroczyła od zwycięstwa do zwycięstwa, lecz w wielkim finale niespodziewanie musiała uznać wyższość Dackarny. Kto będzie górą tym razem?

Ciekawie powinno być także w czwartek w Motali, gdzie miejscowa Piraterna zmierzy się z Indianerną Kumla. W ekipie gospodarzy warto zwrócić uwagę m.in. na Czecha Václava Milíka, który ostatnio spisuje się świetnie – w meczach z Rosspiggarną i Lejonen wywalczył po 15 punktów. Czy poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa z Indianerną?

wtorek, 14 czerwca

Speedway Bauhaus-Ligan: Dackarna Målilla – Eskilstuna Smederna, godz. 18:55, Eleven Sports 1 komentarz: Marcin Kuźbicki, Marcin Musiał

czwartek, 16 czerwca

Speedway Bauhaus-Ligan: Piraterna Motala – Indianerna Kumla, godz. 18:55, Eleven Sports 1 komentarz: Marcin Kuźbicki

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *