Mecze Magdy Linette i Igi Świątek w 2. rundzie Roland-Garros w Eurosporcie 2

Czwartek na kortach im. Rolanda Garrosa będzie obfitował w emocje dla polskich kibiców. O awans do trzeciej rundy powalczą dwie Polki – Magda Linette, która zmierzy się z Simoną Halep oraz Iga Świątek, której rywalką będzie Qiang Wang. Transmisja obu spotkań na żywo tylko w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze!

 

 

Po porażce Huberta Hurkacza z Novakiem Djokoviciem w singlu zostały nam tylko dwie reprezentantki – Magda Linette i Iga Świątek. Obie przeszły pierwszą rundę, a szczególnie dobre wrażenie zrobiła Świątek, która uporała się z rywalką w zaledwie godzinę. Linette miała trudniejszą przeprawę. Przegrała pierwszą partię, ale w dwóch kolejnych setach zagrała już na wyższym poziomie i awansowała do drugiej rundy. W niej czeka ją spotkanie z jedną z faworytek turnieju Rumunką Simoną Halep. Spotkanie zostanie rozegrane jako czwarte na korcie Suzanne Lenglen. Transmisja w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze.

Na drodze Igi Świątek stoi z kolei rozstawiona z numerem 16 Chinka Qiang Wang. Ten mecz będzie pierwszym spotkaniem na korcie nr 14 i rozpocznie się około 11:00. Transmisja w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze.

Transmisje z Rolanda Garrosa codziennie w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 i Eurosport Player.

Więcej informacji oraz materiałów wideo w aplikacji Eurosportu oraz na stronie eurosport.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *