Sport w TV

Mecze prestiżowego Pucharu Anglii w Eleven Sports 1

We wtorek i w środę ELEVEN SPORTS pokaże na żywo powtórzone spotkania trzeciej rundy The Emirates FA Cup, czyli Pucharu Anglii – najstarszych na świecie rozgrywek z udziałem klubów piłkarskich.

 

 

 

 

Tradycyjnie obowiązuje w nich zasada, że jeśli mecz zakończy się remisem, do wyłonienia triumfatora konieczne jest kolejne starcie. Ponownie trudne zadanie czeka prowadzony przez słynnego José Mourinho Tottenham Hotspur, który w pierwszym meczu nie zdołał pokonać Middlesbrough FC. Rywale Kogutów prezentują świetną formę – wygrali cztery z pięciu ostatnich ligowych potyczek i we wtorek w Londynie mogą sprawić niespodziankę.

Wyrównane starcie zapowiada się na Old Trafford, ponieważ ekipy Manchesteru United i Wolverhampton Wanderers dzielą w tabeli Premier League tylko trzy punkty. Czerwone Diabły w środę postarają się wykorzystać atut własnego boiska oraz rewelacyjną formę Marcusa Rashforda, który w sobotę strzelił dwa gole w meczu ligowym. Czy wprowadzi United do czwartej rundy Pucharu Anglii?

Jeśli w powtórzonym spotkaniu The Emirates FA Cup także padnie remis, to o awansie zdecyduje dogrywka i ewentualnie rzuty karne.

Polecamy w ELEVEN SPORTS:

wtorek, 14 stycznia

Tottenham Hotspur  Middlesbrough FC, Eleven Sports 1, godz. 21:00 komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

środa, 15 stycznia

Manchester United  Wolverhampton Wanderers, Eleven Sports 1, godz. 20:40 komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

Fot. Getty Images

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *