Radio

Mercure Kraków Stare Miasto na Walentynki z Chillizet

14 lutego w Galerii Sztuki Polskiej XIX w. w krakowskich Sukiennicach odbędzie się wyjątkowy koncert Natalii Kukulskiej. Zaproszenia na wydarzenie wraz z noclegiem w hotelu Mercure Kraków Stare Miasto można wygrać w konkursie „Walentynkowy chillout z muzyką Natalii Kukulskiej na żywo” przeprowadzonym na antenie radia Chillizet.
 

 

Konkurs skierowany jest do osób poszukujących zjawiskowego pomysłu na walentynkowy wieczór. Niezwykła atmosfera koncertu Natalii Kukulskiej, wnętrz Galerii Sztuki Polskiej XIX w. w krakowskich Sukiennicach i kameralna atmosfera hotelu Mercure połączone magią Krakowa gwarantują prawdziwie romantyczne emocje w ten wyjątkowy weekend.

Zadanie konkursowe polega na opisaniu pomysłu na komfort w podróży i przesłanie go na adres pociagdosztuki@chillizet.pl lub chillizet@chillizet.pl. Zgłoszenia można przesyłać od 29 stycznia do piątku 2 lutego.

Na autorów 5 najciekawszych historii czekają podwójne zaproszenia na koncert Natalii Kukulskiej wraz z noclegiem w hotelu Mercure Kraków Stare Miasto oraz voucherem na przejazd pociągiem.

Regulamin konkursu:

https://gfx.chillizet.pl/var/zetchilli/storage/original/application/10bb39716562853e4a85e9895fdb135d.docx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *