MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Michał Milowicz w 17. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Popularny aktor uczestnikiem muzycznego show Polsatu. Michał Milowicz weźmie udział w siedemnastej edycji programu. Jak artysta znany z ról w takich filmach jak „Chłopaki nie płaczą”, czy „Kiler-ów 2-óch” poradzi sobie z metamorfozami na scenie? Którymi wcieleniami zachwyci widzów i jurorów? 

 

Kultowe role

Michał Milowicz w 1991 roku zadebiutował na profesjonalnej scenie Teatru Studio Buffo. Wkrótce mówiono już o nim „polski Elvis Presley” i „następca Johna Travolty”. Był związany z teatrami warszawskimi: Roma, Rampa, Komedia, Capitol, Kamienica, a także Teatrem Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Karierę filmową rozpoczął od epizodycznej roli policjanta na planie filmu sensacyjnego Jarosława Żamojdy „Młode wilki”. Zagrał role śmiesznych maczo i nieudolnych gangsterów w komediach sensacyjnych Olafa Lubaszenki: „Sztos”, „Chłopaki nie płaczą” i „Poranek kojota”, a także w kultowym filmie Juliusza Machulskiego „Kiler-ów 2-óch”.

Wiele talentów

Uczestniczył w programach rozrywkowych: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Był kapitanem jednej z drużyn w programie muzycznym „Singa Dinga” i jurorem w konkursie talent show „Zostań gwiazdą filmową”. Jest członkiem teatru „Fabryka Marzeń” Kamili Polak, który swoje tytuły prezentuje podczas ogólnopolskich tras. Wystąpił także w teledysku MATY do piosenki „Kiss cam (podryw roku)”, gdzie towarzyszyła mu Young Leosia.

17. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią 2022 roku w Polsacie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *