Eleven Sports dla SATinfo24

Przedstawiamy kolejną rozmowę, tym razem prezentujemy oficjalne stanowisko kanału Eleven Sports dotyczące spornych spraw związanych z 4 kanałem i nadawanie w formacie 4k.

 

W ofercie Orange TV Eleven  Sports 1 zyskał lepszą jakość nadawania w jakości 4k. Moje pytanie: Kiedy będzie możliwość oglądania transmisji meczów w 4k u innych operatorów telewizyjnych?

Eleven Sports 1 w jakości 4K został uruchomiony przy współpracy z Orange Polska i przez pół roku będzie dostępny tylko dla widzów Orange TV w technologii IPTV, jako jedynej wśród telewizji kablowych. Po tym okresie będziemy mogli zaoferować ten kanał w jakości 4K innym operatorom.

Jak wygląda dystrybucja 4 kanału sportowego? Kiedy pojawi się w ofertach innych telewizjach satelitarnych i kablowych.

Zgodnie z umową z nc+ przez pierwsze trzy miesiące Eleven Sports 4 będzie dystrybuowany za pośrednictwem tej platformy cyfrowej. Po tym okresie będziemy mogli zaoferować kanał innym operatorom.

Abonamenci nc+, którzy posiadają pakiet Eleven Sports są oburzeni, że za 4 kanał muszą dodatkowo płacić, czy mozna prosic o Pana stanowisko w tej sprawie?

Jesteśmy nadawcą telewizyjnym i udostępniamy produkt w postaci kanałów sportowych. Nie mamy wpływu na oferty naszych partnerów. Każdy z nich ma prawo kształtować je tak, aby móc realizować swoją strategię biznesową. Platforma nc+ zdecydowała się zaoferować kanał Eleven Sports 4 abonentom pakietu Extra+ i wyższych pakietów bez dodatkowych opłat.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.