Michał Wiśniewski jurorem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Zmiany, zmiany! Muzyk zastąpił Kacpra Kuszewskiego jako sędziego. Jak wypadnie? Charyzmatyczny wokalista i lider grupy Ich Troje będzie oceniał metamorfozy w 15. edycji show. Nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” już jesienią w Telewizji Polsat.

 

Michał Wiśniewski to osobowość sceniczna, której nie trzeba przedstawiać nikomu. Współzałożyciel i lider zespołu Ich Troje wyróżnia się nie tylko charakterystycznym wokalem, ale przede wszystkim zaskakującym i często nieprzewidywalnym wizerunkiem. Jest odważny i na pewno nie boi się wyrażać własnych myśl oraz opinii.

Artysta zastąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Kacpra Kuszewskiego. Aktor napisał kilka słów do swojego następcy: – Moje miejsce przy jurorskim stole przekazuję artyście, który jest wulkanem charyzmy i pozytywnej energii. Powodzenia Michale!czytamy w oświadczeniu. – Zobaczysz, lekko nie będzie, za to będzie pięknie!dodał na koniec.

W 14. edycji programu Michał Wiśniewski zaskoczył swoją obecnością Pawła Górala, gdy ten stał się na chwilę sobowtórem gwiazdy. Uczestnik wykonywał wtedy wielki przebój grupy Ich Troje „Powiedz”. Muzyk ocenił pozytywnie występ kolegi, a z materiałów zakulisowych można było wywnioskować, że doskonale bawił się na planie produkcji.

 

 

Czy Michał Wiśniewski sprawdzi się w roli sędziego? Jakie noty będzie wystawiał poszczególnym metamorfozom?

15. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *