Mickey Rourke i Don Johnson, czyli Harley Davidson i Marlboro Man w Zoom TV

Hitem tygodnia w Zoom TV będzie produkcja Harley Davidson i Marlboro Man. Ten pełen wartkiej akcji i soczystego humoru film to klasyczny przedstawiciel epoki VHS. Opowiada o dwóch kumplach-motocyklistach, którzy chcąc pomóc przyjacielowi, sami stają się celem bandziorów. W rolach głównych prawdziwi twardziele kina lat 80. i 90. – Mickey Rourke i Don Johnson.

 

Atrakcją tygodnia w Zoom TV będzie też premiera pełnej ciepła i poczucia humoru animacji Arka Noego, przeznaczonej dla najmłodszych wersji słynnej opowieści z Księgi Rodzaju. Produkcja jest gwarancją świetnej zabawy dla całej rodziny.

Harley Davidson i Marlboro Man

dramat, akcja, USA 1991
reż. Simon Wincer
wyst.: Mickey Rourke, Don Johnson, Chelsea Field, Daniel Baldwin, Vanessa Williams, Tia Carrere, Tom Sizemore

Dwaj najlepsi kumple, kowboj i motocyklista, postanawiają pomóc staremu koledze – właścicielowi baru szantażowanemu przez bankierów, którzy chcą doprowadzić do zamknięcia lokalu. Mężczyźni postanawiają więc obrabować bank, by ratować przyjaciela.

Jednak zamiast pieniędzy kradną… narkotyki. Tak zaczyna się trzymający w napięciu, ale i komiczny pościg między dwoma twardzielami i niebezpiecznymi zabójcami.

sobota, 10 sierpnia / 20:00

PREMIERA ZOOM TV

Niemi świadkowie zła

dokument, Kanada 2005
reż. Ian Clark

Trzymający w napięciu serial dokumentalny pokazujący kulisy najbardziej wstrząsających zbrodni i tajemniczych przestępstw, których sprawcy pozostaliby na wolności, gdyby nie dowody dostarczone policji przez niewidocznych obserwatorów. To dzięki nim, widzowie staną się naocznymi świadkami łamania prawa.

Zobaczą to, co zazwyczaj oglądają tylko śledczy, czyli nagrania z miejsc przestępstw. Znajdą się bliżej ofiar i przestępców niż kiedykolwiek wcześniej.

poniedziałek, 12 sierpnia / 20:00

sezon 1, odcinki 5-6

PREMIERA ZOOM TV

Arka Noego

animacja, Argentyna, Hiszpania, Włochy 2007
reż. Juan Pablo Buscarini

Animowana wersja słynnej biblijnej opowieści o Arce Noego, na której Bóg zebrał wszystkie gatunki zwierząt. Szybko okazuje się, że zwierzęta są podobne do ludzi i że w takim tłumie łatwo o konflikt. Lew Xiro, zamiast być królem zwierząt, chcę się bawić i myśli głównie o swoim wyglądzie. Małpa Bombay – przyjaciel i osobisty masażysta lwa – specjalizuje się w udzielaniu mu rad.

Z kolei lwica Kairel – zakochana w Xiro po uszy – próbuje mu wpoić wiarę w zdolności przywódcze. Wszystko dodatkowo się komplikuje, gdy wspierany przez gang drapieżników tygrys Dagnino postanawia obalić Xiro. Do tego drapieżniki planują atak na inne zwierzęta…

czwartek, 15 sierpnia / 7:20

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *