MediaZapowiedzi TV

Miesiąc świrów na SundanceTV

5 maja na kanale SundanceTV startuje cykl „Miesiąc świrów”, a w nim cztery zupełnie różne, lecz równie fascynujące historie pełne zadziwiających konceptów, paranormalnych doświadczeń i onirycznych światów.

 

W majowe czwartki na antenie pojawi się dramat „Makijaż” o młodej Ruth, która popada w obsesję, gdy zaczyna podejrzewać swojego chłopaka o zdradę; film fantasy „The Show”, czyli pełna przedziwnych wydarzeń opowieść o poszukiwaniu skradzionego artefaktu i mrocznej stronie spokojnego miasteczka; obraz „Dwóch/jeden” – niezwykła historia dwóch mężczyzn żyjących po dwóch stronach globu, których życia są ze sobą powiązane w przedziwny sposób, oraz „Na polu w Anglii” – horror przedstawiający grupę dezerterów stających się ofiarami sił drzemiących w polu, przez które uciekają.

Makijaż (2019)
5 maja o 22:00
PREMIERA

Ruth wprowadza się do swojego chłopaka mieszkającego na kempingu. Napięcie zaczyna rosnąć, gdy dziewczyna dokonuje niepokojącego odkrycia, które wciąga ją w spiralę obsesji.

Tytuł: Makijaż (Make Up)
Reżyseria: Claire Oakley
Występują: Molly Windsor, Joseph Quinn, Stefanie Martini

The Show (2020)
12 maja o 22:00
PREMIERA

Pełen tajemnic film stworzony przez legendarnego scenarzystę komiksowego Alana Moore’a, twórcę takich filmów jak „Watchmen: Strażnicy”, „V jak Vendetta” czy „Liga niezwykłych dżentelmenów”.

Fletcher Dennis to człowiek o wielu talentach, paszportach i tożsamościach. Przybywa do Northampton – dziwnego i nawiedzonego miasta w sercu Anglii, równie niebezpiecznego jak on sam. Fletcher otrzymuje od swojego klienta zadanie – ma odnaleźć skradziony artefakt. Zostaje przez to wplątany w świat mroku, w którym żyją wampiry, śpiące piękności, gangsterzy Voodoo, prywatni detektywi w stylu noir i zamaskowani mściciele. Szybko wpada w dziwaczną i deliryczną czarną dziurę, która kryje się tuż pod powierzchnią tego pozornie spokojnego miasteczka. Wkrótce Fletcher odkrywa, że zaciera się granica między snem, a rzeczywistością i być może nie ma już prawdziwego świata, do którego można by wrócić…

Tytuł: The Show
Reżyseria: Mitch Jenkins
Występują: Tom Burke, Ellie Bamber, Siobhan Hewlett, Sheila Atim, Alan Moore

Dwóch/jeden (2019)
19 maja o 22:00
PREMIERA

Dwóch mężczyzn żyje dokładnie po przeciwnych stronach świata. Kiedy jeden z nich śpi, drugi działa na jawie. Gdy w końcu się spotykają, pojawia się proste pytanie: który z nich jest snem, a który śniącym?

Tytuł: Dwóch/jeden (Two/One)
Reżyseria: Juan Cabral
Występują: Boyd Holbrook, Song Yang, Zhu Zhu, Dominique McElligott, Beau Bridges

Na polu w Anglii (2013)
26 maja o 22:00
PREMIERA

Anglia i szalejąca w niej wojna domowa. Mała grupa dezerterów ucieka przed bitwą przez zarośnięte pole. Zostają schwytani przez dwóch mężczyzn: O’Neila i Cutlera.

O’Neil, alchemik, zmusza grupę do pomocy w poszukiwaniu ukrytego skarbu, który według niego jest zakopany na polu. Wkrótce natrafiają na rozległy krąg grzybów, które postanawiają zjeść i szybko pogrążają się w chaosie kłótni, walki i paranoi. Gdy staje się jasne, że skarbem może być coś innego niż złoto, bohaterowie powoli stają się ofiarami przerażających energii uwięzionych w polu.

Tytuł: Na polu w Anglii (A Field in England)
Reżyseria: Ben Wheatley
Występują: Julian Barratt, Peter Ferdinando, Richard Glover, Ryan Pope, Michael Smiley

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *