Prasa - Ksiązka

Miesięcznik Komputer Świat z poradnikiem na temat stalkingu i prześladowania w sieci

7 września w sprzedaży ukazał się nowy numer Komputer Świata z 16-stronicowym dodatkiem o stalkingu i prześladowaniu w sieci. Prawnicy podpowiadają w nim, jak dokumentować przejęcia kont, czy prześladowanie, praktycy – dziennikarze Komputer Świata – doradzają, jak zabezpieczyć swoje konta online i pokazują, jak wygląda procedura odzyskiwania dostępu do Facebooka czy Instagrama. W poradniku omówione są również najnowsze przepisy prawa, a także wyniki badań, które pokazują m.in. kim najczęściej są prześladowcy w Internecie.

 

Dodatkową wartością są wzory zgłoszeń na policję czy do prokuratury. Każdy czytelnik może pobrać na dysk wzory z kompletnymi wyjaśnieniami, jak je wypełnić i co należy dołączyć do zgłoszenia. Dodatek powstał we współpracy z kancelarią Andersen Tax&Legal.

– Komputer Świat jest zawsze blisko Czytelników i porusza tematy ważne i bieżące, a właśnie kradzieże kont społecznościowych, stalking czy hejt to coraz większy problem w sieci. Nie pozostajemy obojętni. Zdecydowaliśmy się przekazać Czytelnikom solidne rady ekspertów, jak sobie z tym radzić  mówi Rafał Kamiński, redaktor naczelny miesięcznika Komputer Świat. 

W najnowszym numerze Komputer Świata redakcja wzięła na warsztat system Windows 10 oraz 7. Na płycie DVD dołączonej do numeru znajduje się wybór 100 programów, które mogą poprawić funkcjonowanie systemów Windows 10 oraz 7, uzupełnić ich funkcje i ułatwić codzienną pracę. W numerze znajdują się również praktyczne porady i wskazówki, jak korzystać z tych narzędzi. Czytelnicy otrzymują także 7 pełnych wersji komercyjnych programów o wartości 980 zł.

Komputer Świat 10/2020 jest dostępny w sprzedaży dzisiaj, 7 września, w cenie 13,90 zł (wydanie z dodatkiem i płytą DVD) lub za 8,90 jako e-wydanie z programami do pobrania na platformie ksplus.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *