MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

“Mieszkanie na miarę” wraca do TVN Style z nowymi odcinkami!

Znalezienie swojego wymarzonego “kawałka podłogi”, gdzie czujemy się jak w prawdziwym domu, to nie lada wyzwanie. Maciej Mindak i Agnieszka Musiał – Chmielnik wiedzą doskonale jak wyszperać i urządzić “Mieszkanie na miarę”.

 

Mieszkanie prosto od dewelopera czy z rynku wtórnego? W starej kamienicy czy w bloku? Kuchnia zamknięta czy połączona z salonem? Taniej, ale ze starą instalacją do wymiany? Czy może drożej, ale bez potrzeby dokonywania licznych napraw?

Kiedy kupujemy wymarzone mieszkanie musimy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników. Można też skorzystać z pomocy specjalisty. Maciej Mindak jest doświadczonym agentem nieruchomości, który doskonale wie, jak znaleźć na rynku prawdziwe perełki. W każdym odcinku “Mieszkania na miarę” przedstawi uczestnikom programu trzy propozycje domów, które mieszczą się w ustalonych wcześniej założeniach budżetowych. Kiedy bohaterowie wybiorą mieszkanie, które spełnia ich potrzeby do Macieja Mindaka dołączy architektka Agnieszka Musiał – Chmielnik. Eksperci wspólnie wyremontują i urządzą wybrane lokum. To mistrzowie w swoim fachu, którzy są skarbnicą patentów na praktyczne, pomysłowe i po prostu piękne rozwiązania.

Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

Bohaterką pierwszego odcinka jest czterdziestoletnia psychoterapeutka Agnieszka. W swoim przyszłym domu, chce zorganizować także gabinet dla swoich pacjentów. Myśli o dwupokojowym mieszkaniu z niewielką kuchnią. Chce, żeby było urządzone z wykorzystaniem starych mebli, ale w bardziej nowoczesnym wydaniu. Agnieszka postawiła też jeden warunek. Psychoterapeutka jest miłośniczką kamienic. Marzy, żeby zamieszkać w jednej z nich. Czy Maciej Mindak podoła temu wyzwaniu? Czy wszystkie trzy przygotowane przez niego propozycje mieszkań spełnią wymagania Agnieszki? A co z remontem? Czy całość wystroju i odnowione wnętrze zachwyci bohaterkę?

Odcinek 2

Kinga i Marcin są młodym małżeństwem. Obydwoje są nauczycielami wychowania fizycznego i kochają sport. Ich budżet pozwala na kupno niewielkiej kawalerki. Głównym warunkiem, decydującym o wyborze nieruchomości, jest lokalizacja. Każde z nich musi mieć dobry dojazd do miejsca pracy. Marzą też o zielonej okolicy, gdzie będą mogli trenować. Czy Maciej Mindak i znalezione przez niego mieszkania spełnią ich oczekiwania? Budżet nie pozwala parze na wynajęcie profesjonalnej ekipy remontowej. Chcą odnowić swój dom, dzięki pomocy rodziny i przyjaciół. Oczekiwania, co do projektu, są nieco większe niż do samego mieszkania. Czy Agnieszka Musiał poradzi sobie z tym wyzwaniem? Czy uda jej się sprawić, że niewielka przestrzeń pomieści wszystko, o czym marzą bohaterowie?

PREMIERA: 5 GRUDNIA, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 22.25 w TVN STYLE

Pierwszy odcinek będzie emitowany także na antenie TVN, 10 grudnia o godzinie 16.55

Foto: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *