Sport w TV

Mila i Kryszałowicz gośćmi Cafe Futbol

Pierwsze Cafe Futbol po wywalczeniu przez Polskę awansu na piłkarskie mistrzostwa świata gościć będzie dwóch byłych reprezentantów, Sebastiana Milę oraz Pawła Kryszałowicza. Program poprowadzi Bożydar Iwanow.

 

Po dwunastu latach wracamy na największe piłkarskie wydarzenie na świecie. Polska awans na mundial zapewniła sobie po zwycięstwie nad Czarnogórą, ale przyznać trzeba, że całe eliminacje były dla Biało-Czerwonych bardzo udane.

Teraz przed naszymi piłkarzami i sztabem kilka miesięcy przygotowań, nie tylko tych czysto sportowych. Przed Adamem Nawałka wybór ośrodka treningowego w Rosji. Swoje zdanie na ten temat przedstawi dwóch piłkarzy grających swojego czasu w  tym kraju, Wojciech Kowalewski oraz Marcin Komorowski, z którymi rozmawiał Szymon Zaworski.

Gośćmi programu będzie dwóch byłych reprezentantów. Kryszałowicz dobrze zna smak mundialu, co więcej w 2002 roku w Korei i Japonii strzelił nawet gola. Drugim będzie Mila, który przed trzema laty zapewnił nam historyczne zwycięstwo z reprezentacją Niemiec.

Program poprowadzi Bożydar Iwanow. Nie zabraknie też naszych ekspertów Romana Kołtonia oraz Tomasza Hajty.

Cafe Futbol w niedzielę o 11.00 w Polsacie Sport

Dogrywka od godziny 12.25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *