Milion rubli do wygrania w Radiu ESKA (wideo)

„ESKA Dawaj!” to nowy konkurs antenowy Radia ESKA przygotowany z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Główną nagrodą jest 1 000 000 rubli. Zgłoszenia do zabawy są darmowe i odbywają się za pośrednictwem serwisu Eska.pl.

 

 

„ESKA jest od tego, żeby dawać pozytywną energię, a z okazji zbliżającego się Mundialu postanowiliśmy dać coś jeszcze, czyli gruby pieniądz w twardej walucie. Do zgarnięcia jest łącznie grubo ponad milion rubli. Zabawa obfituje na poziomie oprawy i promocji w piłkarskie akcenty, ale kierujemy ją też do tych, którzy nawet jeśli nie lubią piłki nożnej, to lubią pieniądze. Całość wspieramy kampanią reklamową opartą głównie na spocie wideo, w którym nasi porankowcy Jankes, Kama i Rudy odegrali oskarowe role. Podsumowując, to jest prawdopodobnie najlepsza akcja promocyjna związana z Mistrzostwami w Rosji mówi Andrzej Descours, Brand Manager Radia ESKA.

Akcja „ESKA Dawaj!” promowana jest spotem, nawiązującym w humorystyczny sposób do kina gangsterskiego. Wideo emitowane jest w kilku wersjach na Facebooku, Youtube, w serwisach Onet.pl, Wp.pl, Interia.pl oraz na stronach internetowych Grupy ZPR Media. Kampania obejmuje także Multikino i Cinema City.

 

 

Konkurs „ESKA Dawaj!” zakończy się 15 czerwca i jest kolejną odsłoną akcji promocyjnej prowadzonej przez Radio ESKA wspólnie z marką Crunchips. Pod tym samym hasłem w marcu wyłoniono zwycięzcę, który pojedzie na Mistrzostwa Świata do Rosji w roli reportera. Z kolei pod hasłem „ESKA Dawaj do bagażnika” od 17 czerwca do 15 lipca odbędą się eventy w największych miastach w Polsce. Uczestnicy zabawy będą otrzymywać nagrody za oddanie celnego strzału piłką do bagażnika samochodu.

Za kreację kampanii odpowiada Dział Promocji Radia ESKA. Spot wyprodukował ZPR Media SA – Wideo Team. Szczegóły akcji „ESKA Dawaj!” dostępne są na stronie dawaj.eska.pl

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.