„Miłość na pierwszą stronę”: Nowa komedia romantyczna

Aktorzy weszli na plan produkcji. W rolach głównych Olga Bołądź i Piotr Stramowski. Towarzyszą im między innymi Magdalena Schejbal, Rafał Zawierucha, Mateusz Damięcki, Tomasz Oświeciński oraz Ewa Telega. „Miłość na pierwszą stronę” produkuje TFP na zlecenie Telewizji POLSAT, Cyfrowego Polsatu oraz firmy Polkomtel. Za dystrybucję w kinach odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis. Film pojawi się w kinach w 2022 roku.

 

Ona jest zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa, on najlepszą partią Rzeczpospolitej. Podobno przeciwieństwa się przyciągają, ale miłość bywa nieprzewidywalna. Szczególnie gdy zanadto interesują się nią inne osoby. „Miłość na pierwszą stronę” to historia Niny (Olga Bołądź) – współczesnego kopciuszka i Roberta (Piotr Stramowski) – syna pary prezydenckiej. Ona jest w trakcie życiowej przemiany i przebojowo stawia pierwsze kroki w zawodzie paparazzi. On też chce żyć na własnych zasadach i uwolnić się od blasku fleszy, co może okazać się trudniejsze, niż przypuszcza. Między bohaterami zaiskrzy jedynie ulotna „miłość na pierwszą stronę”, czy wielkie uczucie na całe życie?

Film reżyseruje Maria Sadowska, twórczyni między innymi doskonale przyjętej przez publiczność „Sztuki kochania”, którą w kinach obejrzało ponad 1,8 miliona widzów. Scenariusz napisał Mariusz Kuczewski, znany z pracy przy największych hitach polskiego kina komercyjnego, między innymi trzech części „Listów do M.”.

Film trafi do kin w pierwszym kwartale 2022 roku

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *