„Miłość w rytmie disco” sezon 4 w Polo TV

Miłość w rytmie disco sezon 4 – premiera pierwszego odcinka nowej serii już w sobotę! Telewizja Polo TV zaprasza do oglądania już 6 października 2018 o godz. 18:00!

 

 

W sobotę Polo TV nada aż dwa premierowe odcinki nowej serii serialu Miłość w rytmie disco! Także w kolejne soboty o godz. 18:00 będzie pokazywać po dwa kolejne odcinki serialu.

Serial Miłość w rytmie disco jest utrzymany w konwencji paradokumentu i opowiada o perypetiach młodych ludzi, którzy spotykają się i pracują w jednej z dużych dyskotek. Nawiązują tam przyjaźnie, zakochują się, doświadczają zdrad i intryg. Tłem wydarzeń są hity disco polo, a w epizodycznych rolach pojawiają się gwiazdy sceny discopolowej.

Do serialu powracają bohaterowie doskonale znani widzom z poprzednich odcinków: Paweł (w tej roli Jacek Mędrala- prezenter Polo TV), Nikola (Joanna Kurowska), Daro (Andrzej Nowak), Klaudia (Dorota Kłębokowska), Daria (Dominika Bilska) oraz Albert (Piotr Nowak). W rolę nowego bohatera Maxa wcieli się gwiazda muzyki disco polo i dance, Marek Przeradowski, znany wszystkim wielbicielom tanecznych brzmień jako Markus P.

Czwarty sezon serialu Miłość w rytmie disco zadebiutuje na antenie Polo TV 6 października 2018

W każdą sobotę o godz. 18:00 nadawane będą dwa kolejne odcinki serialu

Powtórki emitowane będą w niedziele o godz. 18:00, wtorki o godz. 21:30 oraz czwartki o godz. 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *