Sport w TVTVN Discovery Polska

Mistrzostwa Europy w łyżwiarstwie figurowym od środy na antenach Eurosportu i w Playerze

Od środy do soboty w Espoo w Finlandii rozegra się walka o medale mistrzostw Europy w łyżwiarstwie figurowym. Transmisje na antenach Eurosportu oraz w Eurosporcie Extra w Playerze.

 

Podczas mistrzostw Europy w łyżwiarstwie figurowym oczy polskich kibiców będą zwrócone na Jekaterinę Kurakową. Pięciokrotna mistrzyni Polski w ubiegłym roku w Tallinie została piątą najlepszą solistką Europy, co jest największym osiągnięciem Polek w zawodach tej rangi. Przed rozpoczęciem mistrzostw Europy w Finlandii Kurakowa znajduje się w gronie głównych kandydatek do medalu. Program krótki rozegrany zostanie w czwartek – transmisja od 13:45 w Eurosporcie 1 i Playerze, a program dowolny w sobotę. Transmisja od 13:30 w Eurosporcie 2.

Wszystkie konkurencje mistrzostw Europy dostępne będą na żywo, na żądanie i bez reklam w Eurosporcie Extra w Playerze. Rywalizację najlepszych solistów, solistek, par tanecznych i par sportowych skomentują Aleksandra Kauc-Żelichowska oraz Jacek Tascher.

Plan transmisji:

– Środa, 19:15, program krótki mężczyzn, Eurosport 2 i Player

– Czwartek, 13:45, program krótki kobiet, Eurosport 1 i Player

– Czwartek, 18:25, program dowolny par sportowych, Eurosport 2 i Player

– Piątek, 17:00, program dowolny mężczyzn, Eurosport 2 i Player

– Sobota, 13:30, program dowolny kobiet, Eurosport 2 i Player

– Sobota, 17:30, program dowolny par tanecznych, Eurosport 2 i Player

Moc wspólnego kibicowania

TVN Warner Bros. Discovery posiada najbogatszą i najpełniejszą ofertę dla fanów zimowych dyscyplin. Od końca października aż do początku kwietnia widzowie kanałów i platform TVN Warner Bros. Discovery będą mogli emocjonować się rywalizacją w Pucharach Świata w narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, snowboardzie i skokach narciarskich, a także w Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym. Punktami kulminacyjnymi pasjonującego sezonu będą transmisje z mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim, snowboardzie, narciarstwie dowolnym i narciarstwie klasycznym.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *