PlayerPolecaneSport w TVTVN Discovery Polska

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet od piątku w Eurosporcie, Metrze i Playerze

Mecze półfinałowe i finał rozpoczynających się w piątek mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet będą transmitowane w ogólnodostępnym, bezpłatnym kanale Metro, a także w Eurosporcie 1. Eurosport 1 i Eurosport 2 pokażą największe hity turnieju, w tym wszystkie spotkania z udziałem reprezentacji Polski. Każdy mecz ME dostępny będzie na żywo, na żądanie i bez reklam w Eurosporcie Extra w Playerze.

 

Piłka ręczna to jeden z filarów sportowej oferty TVN Warner Bros. Discovery. Na antenach Eurosportu pokazujemy rywalizację polskich zespołów w Lidze Mistrzów, w Eurosporcie Extra w Playerze wszystkie mecze tych rozrywek oraz Ligi Europejskiej, a przez najbliższe dwa tygodnie będziemy wspierać reprezentację Polski w mistrzostwach Europy. Półfinały i finał turnieju pokażemy zarówno w Eurosporcie 1 i Playerze, jak i w kanale Metro. Otwieramy nasze ogólnodostępne anteny na kontent sportowy, bo wiemy, że wielkie emocje najlepiej przeżywa się wspólniepodkreśliła Dorota Żurkowska, Dyrektor Eurosportu w Polsce i Członek Zarządu TVN Warner Bros. Discovery w Polsce.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej kobiet rozgrywane są od 4 do 20 listopada w Słowenii, Czarnogórze i Macedonii Północnej. 16 drużyn rywalizować będzie w czterech grupach. Polski zagrają w grupie D, a ich rywalkami będą kolejno reprezentacje Niemiec, Hiszpanii i Czarnogóry. Do drugiej fazy grupowej awansuje 12 zespołów. Faza finałowa zostanie rozegrane w Lublanie od 18 do 20 listopada.

Decydujące mecze, a więc półfinały i finał będą transmitowane w Eurosporcie 1, a także w Metrze, dzięki czemu wszyscy miłośnicy piłki ręcznej w Polsce będą mogli oglądać walkę o mistrzostwo Europy i awans na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024. Eurosport 1 i Eurosport 2 pokażą najlepiej zapowiadające się spotkania mistrzostw Europy, w tym wszystkie mecze Polek. W Eurosporcie Extra w Playerze dostępne będą wszystkie mecze turnieju – na żywo, na żądanie i bez reklam.

Turniej skomentują Iwona Niedźwiedź, Marek Rudziński, Krzysztof Bandych, Michał Wszołek, Michał Świrkula i Piotr Karpiński.

Plan transmisji meczów reprezentacji Polski:

– Sobota, 20:20, Polska – Niemcy, Eurosport 1 i Player, komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź

– Poniedziałek, 20:20, Polska – Hiszpania, Eurosport 1 i Player, komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

– Środa, 17:50, Polska – Czarnogóra, Eurosport 1 i Player, komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *