PolsatSport w TV

Mistrzostwa Europy w short tracku w Polsacie Sport Extra

Telewizja Polsat wyprodukuje międzynarodowy sygnał telewizyjny z Mistrzostw Europy w short tracku. W odbywających się w Gdańsku zawodach udział bierze prawie 150 zawodników. W gronie tym znalazło się ośmioro Polaków z medalistką międzynarodowych turniejów Natalią Maliszewską na czele. W sobotę i niedzielę Polsat Sport Extra przeprowadzi wielogodzinne transmisje z hali Olivia.

 

Dwa wozy transmisyjne Telewizji Polsat nadające w technologii High Definition pracują w Gdańsku już od czwartku. Pierwszy z nich produkuje sygnał telewizyjny wysyłany na cały świat. Drugi odpowiada za transmisję w Polsacie Sport Extra. Kamery Telewizji Polsat w czasie rzeczywistym wspierają też sędziów przy analizach wideo.

Sobotnie i niedzielne wielogodzinne relacje rozpoczną się o 12:30 od studia zlokalizowanego w gdańskiej hali Olivia. Program poprowadzi Jerzy Mielewski, a wśród jego gości znajdą się czołowi specjaliści łyżwiarscy w naszym kraju. Stałym ekspertem będzie mistrz olimpijski z Soczi – Zbigniew Bródka. Zawody skomentują Marcin Lepa oraz uczestnik Zimowych Igrzysk Olimpijskich
w Vancouver – Jakub Jaworski. Za wywiady odpowiedzialny będzie Tomasz Lach.

W odbywających się w Gdańsku Mistrzostwach Europy w short tracku rywalizować będzie blisko stu pięćdziesięciu zawodników z dwudziestu pięć państw. W związku z reżimem sanitarnym wszyscy, zostaną zakwaterowani w jednym hotelu. Na listach startowych zabraknie przedstawicieli Wielkiej Brytanii, której zawodnicy nie mają możliwości przylotu. W hali Olivia wystąpi ośmioro Polaków w tym złota medalistka ME 2019 i brązowa medalistka ME 2020 – Natalia Maliszewska. Na początku stycznia białostoczanka zajęła 6. miejsce w Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca Polski minionego roku.

Szczegółowy plan transmisji z Mistrzostw Europy w short tracku oraz najświeższe informacje i ekskluzywne materiały wideo dotyczące tego wydarzenia dostępne są na stronie Polsatsport.pl.

 

 

fot. Paweł Skraba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *