Sport w TVTVN Discovery Polska

Mistrzostwa świata w snookerze na antenach Eurosportu i w Eurosporcie Extra w Playerze

W sobotę w Crucible Theatre w Sheffield rozpocznie się najważniejsze wydarzenie w snookerowym kalendarzu – mistrzostwa świata. Aż do 6 maja widzowie Eurosportu 1, Eurosportu 2 i Eurosportu Extra w Playerze będą mogli rozkoszować się grą najlepszych snookerzystów świata.

 

W Crucible Theatre wystąpi 32 zawodników, w tym legendy snookera: Ronnie O’Sullivan, Judd Trump, Mark Selby czy John Higgins, a także sensacyjny mistrz sprzed roku: Luca Brecel. Faworytem będzie Ronnie O’Sullivan, który staje przed szansą zdobycia rekordowego, ósmego tytułu mistrza świata w karierze i potwierdzenia, że to on jest najwybitniejszym zawodnikiem w historii dyscypliny. Przed rokiem Anglik pożegnał się z Crucible Theatre w ćwierćfinale przegrywając z niesamowitym Lucą Brecelem. Belg w ubiegłorocznym turnieju kilkukrotnie odrabiał ogromne straty, aby na koniec cieszyć się ze zwycięstwa. W finale Brecel pokonał czterokrotnego mistrza świata Marka Selby’ego, zostając tym samym pierwszym mistrzem świata z kontynentalnej Europy. Czy tegoroczny turniej przyniesie podobne emocje? Odpowiedź na antenach Eurosportu oraz w Eurosporcie Extra w Playerze od 20 kwietnia do 6 maja.

Mistrzostwa świata w snookerze skomentują najlepsi eksperci: Rafał Jewtuch, Przemek Kruk, Michał Ebert, Grzegorz Biernadski i Jarosław Kowalski.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

foto, źródło. TVN Warner Bros. Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *