PlayerSport w TVTVN Discovery Polska

Mistrzostwa świata w snookerze od soboty w Eurosporcie 1 i Playerze (wideo)

W sobotę rozpocznie się najważniejsze wydarzenie w snookerowym kalendarzu, czyli mistrzostwa świata. Eurosportu 1 pokaże na żywo najważniejsze spotkania z Crucible Theatre, a każdy mecz dostępny będzie na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze.

 

Najbliższe tygodnie w Eurosporcie 1 to potężna dawka snookera. Od 15 kwietnia do 2 maja najlepsi snookerzyści będą rywalizować w mistrzostwach świata rozgrywanych w Crucible Theatre w Sheffield. Eurosport 1 pokaże na żywo najważniejsze mecze turnieju, a każde spotkanie będzie dostępne na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze. Rywalizację skomentują fantastyczni eksperci Eurosportu: Rafał Jewtuch, Przemek Kruk, Jarosław Kowalski, Michał Ebert i Grzegorz Biernadski.

Jednym z faworytów najważniejszego turnieju roku będzie Ronnie O’Sullivan. Anglik to bez wątpienia największa gwiazda snookera. Broniący tytułu 47-latek będzie w Sheffield walczył o zostanie rekordzistą wszech czasów pod względem liczby mistrzostw świata – w tym momencie ma na koncie siedem tytułów, tyle samo co Stephen Hendry. To właśnie walka o historyczne, ósme zwycięstwo w Crucible jest osią kampanii marketingowej Eurosportu zapowiadającej mistrzostwa świata. Ronnie O’Sullivan jest również jednym z bohaterów kampanii Eurosportu „Uwolnij siłę sportu”. To seria krótkich filmów pokazujących drogę do sukcesu alpejki Tiny Maze, tenisisty Aleksa Corretjy, kolarki Iris Slappendel i Ronniego O’Sullivana.

 

 

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *