Sport w TVTVN Discovery Polska

Mistrzostwa świata w snowboardzie na żywo tylko na antenach Eurosportu i w Playerze (wideo)

Aleksandra Król i Oskar Kwiatkowski rozpoczynają walkę o medale najważniejszej imprezy sezonu! W niedzielę w Bakuriani rozpoczną się mistrzostwa świata w snowboardzie i narciarstwie dowolnym. Transmisje tylko na antenach Eurosportu i w Playerze.

 

Od początku sezonu Aleksandra Król i Oskar Kwiatkowski są w bardzo wysokiej formie. Oskar Kwiatkowski dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium zawodów Pucharu Świata i jest liderem klasyfikacji generalnej w gigancie równoległym. Z kolei Ola Król może się w tym sezonie poszczycić drugim miejscem w Carezzy i czwartą pozycją w klasyfikacji generalnej giganta równoległego. Polacy zajmowali też miejsce na podium w rywalizacji drużynowej.

 

 

Pierwsza wielka szansa medalowa czeka nas zatem już na samym początku mistrzostw – 19 lutego rozegrany zostanie gigant równoległy. Slalom równoległy zaplanowano na 21 lutego, a mikst drużynowy odbędzie się 22 lutego. Rywalizacja w Bakuriani potrwa do 5 marca, a oprócz wielkich emocji związanych ze startami polskich snowboardzistów, widzów Eurosportu i Playera czekają niezwykle widowiskowe skoki akrobatyczne, jazda po muldach, big air, half-pipe, snowcross i slopestyle. Mistrzostwa świata w snowboardzie i narciarstwie dowolnym komentować będą Adam Probosz i Bartosz Bilkiewicz.

Plan transmisji:

Niedziela, 19 lutego, 9:20, gigant równoległy, Eurosport 2 i Player

Niedziela, 19 lutego, 11:20, skoki akrobatyczne drużynowo, Eurosport 2 i Player

Wtorek, 21 lutego, 9:50, slalom równoległy, Eurosport 1 i Player

Środa, 22 lutego, 9:50, drużynowy slalom równoległy, Eurosport 1 i Player

Środa, 22 lutego, 10:50, skoki akrobatyczne, Eurosport Extra w Playerze

Piątek, 24 lutego, 10:50, skicross, Eurosport 1 i Player

Sobota, 25 lutego, 8:50, skicross drużynowy, Eurosport 2 i Player

Sobota, 25 lutego, 11:20, jazda po muldach, Eurosport Extra w Playerze

Niedziela, 26 lutego, 12:20, muldy podwójne, Eurosport Extra w Playerze

Poniedziałek, 27 lutego, 9:50, snowboard, slopestyle, Eurosport 1 i Player

Wtorek, 28 lutego, 9:50, narciarstwo dowolne, slopestyle, Eurosport 1 i Player

Piątek, 3 marca, 6:50, snowboard, halfpipe, Eurosport 1 i Player

Piątek, 3 marca, 11:20, snowcross, Eurosport 2 i Player

Sobota, 4 marca, narciarstwo dowolne, halfpipe, Eurosport 1 i Player

Niedziela, 5 marca, 6:50, narciarstwo dowolne, big air, Eurosport 1 i Player

Niedziela, 5 marca, 10:50, snowboard big, air, Eurosport 2 i Player

Moc wspólnego kibicowania

TVN Warner Bros. Discovery posiada najbogatszą i najpełniejszą ofertę dla fanów zimowych dyscyplin. Od końca października aż do początku kwietnia widzowie kanałów i platform TVN Warner Bros. Discovery będą mogli emocjonować się rywalizacją w Pucharach Świata w narciarstwie alpejskim, biegach narciarskich, kombinacji norweskiej, snowboardzie i skokach narciarskich, a także w Grand Prix w łyżwiarstwie figurowym. Punktami kulminacyjnymi pasjonującego sezonu będą transmisje z mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim, snowboardzie, narciarstwie dowolnym i narciarstwie klasycznym.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.
Pobierz jako

PDF

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *