Sport w TVTVN Discovery Polska

Mistrzostwa świata we wspinaczce sportowej na żywo w Eurosporcie i Eurosporcie Extra w Playerze

Od 1 do 12 sierpnia w Bernie rozgrywane będą mistrzostwa świata we wspinaczce sportowej. Najważniejszym wydarzeniem dla polskich kibiców będzie rywalizacja we wspinaczce na szybkość, której faworytkami będą Aleksandra Mirosław, Natalia Kałucka i Aleksandra Kałucka. Transmisje wszystkich finałów w Eurosporcie Extra w Playerze. Finał speeda 10 sierpnia na żywo w Eurosporcie 1 i Playerze.

 

Mistrzostwa świata we wspinaczce sportowej to nie tylko najważniejsze wydarzenie sezonu, ale także możliwość zdobycia kwalifikacji olimpijskich na przyszłoroczne igrzyska w Paryżu. Polscy kibice szczególne nadzieje mogą wiązać ze startami Polek we wspinaczce na szybkość. Na starcie zobaczymy rekordzistkę świata Aleksandrę Mirosław, a także Natalię i Aleksandrę Kałuckie, zajmujące odpowiednio pierwsze i szóste miejsce w klasyfikacji Pucharu Świata w speedzie w tym sezonie.

W Bernie toczyć będzie się rywalizacja w trzech specjalizacjach: boulder, lead i speed. Wszystkie finały dostępne będą na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze. Ten najbardziej emocjonujący, czyli finał wspinaczki na szybkość, transmitowany będzie także w Eurosporcie 1. Walka o medale z udziałem Polek już 10 sierpnia od 20:00. Rywalizację skomentuje Jarosław Kowalski.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *