“Mistrzowie remontu” na kanale Discovery Life

Dwóch projektantów wnętrz Nate Berkus i Jeremiah Brent spieszą na ratunek właścicielom domów, którzy zdecydowali się na remont i mają nie lada problem. Nie tylko nie zakończyli prac w terminie, ale też znacznie przekroczyli zaplanowany budżet.

 

 

Wykorzystując swoje zdolności i ekspertyzę, a także nieodparty urok, tych dwóch młodych tatusiów zaprezentuje nam jak sprytnie można odwrócić sytuację. Z pozoru finansowe studnie bez dna potrafią zamienić w prawdziwe dzieła sztuki wnętrzarskiej.

Projektanci udzielą pomocy Brendzie i Scottowi, którzy praktycznie zamieszkali na placu budowy i w końcu musieli przerwać wszelkie prace remontowe.

Zajrzymy do wymarzonego domu Grega i Rochelle, którym z kolei udało się wyremontować tylko kuchnię. Teraz to pomieszczenie wygląda tak, że Rochelle nie chce do niego nawet zajrzeć! Jednocześnie poznamy prywatne życie Nate’a i Jeremiaha.

Zobaczymy, jak łączą pracę zawodową z życiem rodzinnym. A co najważniejsze dowiemy się, jakich błędów nie powinniśmy popełniać, aby nie zwariować podczas domowych remontów!

“Mistrzowie remontu” od 4 listopada o godz.16:oo na Discovery Life

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *