Mity, legendy i niespotykane zjawiska w nowym serialu Cartoon Network „Victor i Valentino”

Nadchodzi halloweenowa premiera w Cartoon Network! Niebawem widzowie poznają zawadiackich braci z serialu „Victor i Valentino”. Ich pełne tajemnic przygody w miasteczku Monte Macabre pojawią się na kanale już 28 października.

 

 

 

 

Nowy serial animowany Cartoon Network, którego autorem jest Diego Molano to prawdziwa gratka dla miłośników historii z dreszczykiem! Ta pełna akcji komediowo-przygodowa kreskówka opowiada o perypetiach dwóch przyrodnich, różniących się od siebie jak ogień i woda braci, Victora i Valentino. Bohaterowie spędzają wspólnie wakacje u swojej babci Chaty – surowej, ale życzliwej staruszki, która prowadzi mały biznes w swoim rodzinnym miasteczku Monte Macabre.

Zaciekawieni lokalną kulturą, żądni przygód chłopcy nie cofną się przed żadną tajemnicą czy legendą! Nadprzyrodzone zjawiska, duchy mitycznych bogów oraz potwory mogłyby niektórych przyprawić o gęsią skórkę, jednak dla tej dwójki to codzienność.

Premiera nowego serialu „Victor i Valentino” już 28 października. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:15 w Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *