MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

“Młodość na zamówienie” od 16 października w TVN Style

W dzisiejszych czasach wiele kobiet czuje się dobrze ze swoimi zmarszczkami i zmianami w wyglądzie, które powoduje mijający czas. Są też takie, które chcą wyglądać atrakcyjnie i młodo w każdym wieku. Lekarz Maciej Panek wie jak im pomóc. To właśnie pod jego okiem bohaterki nowego programu „Młodość na zamówienie” przejdą spektakularne metamorfozy i zawalczą o swój młody wygląd.

 

Wszystkie kobiety są piękne i kropka! Są jednak takie, które za wszelką cenę chcą poczuć się młodziej i zmienić coś w swoim wyglądzie. Maciej Panek wie jak z pomocą medycyny estetycznej wydobyć z nich piękno i sprawić, żeby znów poczuły się atrakcyjne i pewne siebie. W nowym programie TVN Style Maciej Panek podróżuje po całej Polsce i odwiedza kobiety, których bliscy zgłosili je do metamorfozy. O ile lat każda z nich odmłodnieje dzięki zabiegom wykonywanym przez niepowtarzalnego Macieja Panka? Czy bohaterki programu będą zadowolone z efektów jego pracy?

Katarzyna z Krakowa ciągle nie ma czasu, żeby zadbać o siebie i swój wygląd. Ma dopiero 45 lat, a patrząc w lustro widzi kobietę “grubo po pięćdziesiątce”. Czterdziestoośmioletnia Joasia znalazła miłość swojego życia i właśnie wychodzi za mąż. Ciągle skarży się przyjaciółkom, że wygląda “za staro, jak na pannę młodą”. Dominika z Kostrzyna schudła 60 kilogramów, zmaga się z uporczywymi przebarwieniami i zmarszczkami. Uważa, że przez to wygląda na smutną i zmęczoną życiem. Kamila, która ma 47 lat pochodzi z Częstochowy i stale narzeka na wygląd swojej twarzy. Nie podoba jej się zwłaszcza skóra wokół oczu i na szyi, która według niej sprawia, że wygląda “jak kobieta w podeszłym wieku”.

Czy lekarz Maciej Panek będzie w stanie pomóc wszystkim bohaterkom programu? Jak zareagują na swój wygląd po metamorfozie? Czy dzięki efektom pracy lekarzy poczują się lepiej we własnej skórze? Widzowie będą mogli przekonać się już 16 października o godz. 9.50.

PREMIERA: 16 PAŹDZIERNIKA, NIEDZIELA, GODZINA 9.50

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *