MMA. ONE Championship: No Surrender II na żywo w Fightklubie

Zaledwie dwa tygodnie po pierwszej popandemicznej gali zorganizowanej w Bangkoku, ONE Championship serwuje kibicom kolejne widowisko. Znów w stolicy Tajlandii, tym razem z sześcioma pojedynkami. Transmisja 14 sierpnia w Fightklubie!

 

ONE Championship nadrabia czas stracony wskutek obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Organizacja po znakomitym evencie w Bangkoku, została w stolicy Tajlandii i już 14 sierpnia planuje kolejne wydarzenie pod szyldem No Surrender. Tym razem główną atrakcją gali będzie pojedynek Saemapetch Fairtex vs Rodlek PK.Saenchai Muaythaigym. Będzie to pierwsze półfinałowe starcie turnieju Muay Thai w wadze koguciej. Jego zwycięzca zakwalifikuje się do finału, w którym za przeciwnika będzie miał lepszego z pojedynku Sangmanee Klong SuanPluResort vs Kulabdam Sor. Jor. Piek Uthai. Drugi półfinał będzie ozdobą kolejnej gali – No Surrender III, zaplanowanej na 21 sierpnia.

Podczas piątkowego wydarzenia w Impact Arenie zaplanowano łącznie sześć pojedynków w Main Card. Poza powyższą konfrontacją dwóch tajskich fighterów, w oktagonie zaprezentują się m.in. Leo Pinto i Mehdi Zatout, którzy rywalizować będą w wadze koguciej za zasadach kick-boxingu oraz Pongsiri Mitsatit i Akihiro Fujisawa, rywalizujący w wadze do 59,5 kg. Wszystkie pojedynki gali ONE Championship: No Surrender II na żywo 14 sierpnia o godz. 14.30 na żywo w Fightklubie!

Main Card gali ONE Championship: No Surrender II:

Saemapetch Fairtex (Tajlandia) vs Rodlek PK.Saenchai Muaythaigym (Tajlandia)

Leo Pinto (Francja) vs Mehdi Zatout (Algieria)

Pongsiri Mitsatit (Tajlandia) vs Akihiro Fujisawa (Japonia)

Sorgraw Petchyindee Academy (Tajlandia) vs Pongsiri PK.Saenchaimuaythaigym (Tajlandia)

Yodkaikaew Fairtex (Tajlandia) vs John Shink (Wielka Brytania)

Huang Ding (Chiny) vs Fahdi Khaled (Tunezja)

W drugiej połowie roku ONE Championship szykuje prawdziwą eksplozję gal stojących na najwyższym sportowym poziomie. Już tydzień po piątkowym wydarzeniu, po raz trzeci z rzędu w Bangkoku odbędzie No Surrender III, a na ostatni weekend sierpnia zaplanowana jest kolejna gala, ONE Championship: A New Breed. W jej ramach również odbędą się trzy wydarzenia, podobnie jak zaplanowanego na pierwszą połową września w Szanghaju cyklu ONE Championship: Reign of Dynasties. Jeśli pandemia nie pokrzyżuje planów organizacji, jeszcze w 2020 roku zamierza odwiedzić ona ze swoimi show: dwukrotnie Kallang w Singapurze, Dżakartę, Pasay na Filipinach oraz Kuala Lumpur. W sumie tylko do końca roku ONE Championship planuje jeszcze trzynaście ekscytujących gal! Wszystkie na żywo w Fightklubie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *