Mobilne studio Radia Złote Przeboje rusza w wakacyjną trasę po Polsce

Już w piątek, 29 czerwca br. słuchacze Radia Złote Przeboje usłyszą pierwszą audycję z mobilnego studia stacji, które na początek zawita nad morzem. To pierwszy przystanek ogólnopolskiej trasy, która w każdy piątek będzie odwiedzać inne miasto. Dodatkowo, w wakacyjnej ramówce stacji urlopowe przyzwyczajenia Polaków będzie komentował kabareciarz Igor Kwiatkowski.

W czasie tegorocznych wakacji Radio Złote Przeboje postawi na ponadczasową muzykę, rozrywkę i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Stacja rusza w trasę i ze swoim mobilnym studiem odwiedzi aż 9 miast, m.in. Szczecin, Międzyzdroje, Wrocław, Kraków, Poznań i Warszawę. Na początek podróżuje nad morze, gdzie w Helu i Międzyzdrojach wspólnie z Rowerowym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym (ROPR) zaprosi do miasteczek, w których będzie można m.in. sprawdzić swoją kondycję i zdrowie oraz dowiedzieć się wszystkiego o niezwykłej inicjatywie jaką jest ROPR.

Na wakacyjnej trasie Radia Złote Przeboje nie zabraknie opowieści o każdym z miejsc odwiedzanych przez stację oraz konkursów, w których będzie można wygrać gadżety radia. Wieczorami Radio Złote Przeboje zaprosi słuchaczy do klubów, pubów i beach barów, gdzie zorganizuje Dyskoteki Radia Złote Przeboje z muzyką stacji.

Ponadto, w wakacyjnej ramówce Radia Złote Przeboje pojawi się znany kabareciarz Igor Kwiatkowski, który w skeczach „Igor Kwiatkowski All Excuse Me” w zabawny sposób opowie o urlopowych przyzwyczajeniach Polaków. Jego komentarze będzie można usłyszeć w porannym programie Radia Złote Przeboje między godz. 6:00 a 10:00.

Wakacyjna ramówka stacji startuje w poniedziałek, 25 czerwca br.

Więcej informacji: Zloteprzeboje.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *