Mocny finał „Pierwszej miłości”

To już ostatnie przedwakacyjne odcinki „Pierwszej miłości”, których emisja zaplanowana jest do 8 czerwca. Zanim jednak nastąpi finał, widzów serialu czeka emocjonalna huśtawka.
 

 
Między Pawłem i Sabiną doszło ostatnio do kilku zbliżeń. Próby wyjaśnienia tych zajść na nic się jednak zdały. Emocje kolejny raz wezmą górę. Jedyne co udaje im się ustalić, to że wszystko zostanie ich tajemnicą. Paweł nie dotrzyma jednak słowa i powie o wszystkim Melce, dla której będzie to cios… Dziewczyna nie poradzi sobie ze zdradą. Postanowi stanąć twarzą w twarz z Sabiną. Powierniczką jej tajemnic stanie się Jowita.
W życiu Marysi główną rolę odgrywa ostatnio Materski. Tylko jemu może zależeć na tym, by skrzywdzić ją i jej rodzinę. Włamanie do domu, troska o zdrowie córki zmuszają Majkę do zatrudnienia ochroniarza. Mimo zachowania ostrożności, ciąg kolejnych wydarzeń okaże się mieć tragiczny finał… Materski jest sprytniejszy i mimo ochrony, dopada kobietę na parkingu. Majka uciekając potrąca go samochodem. Czy Materski przeżyje wypadek? Marysia będzie w szoku! Ewa namówi ją do ucieczki i do zachowania wszystkiego w tajemnicy. Michał jednak dostrzeże w samochodzie zbitą lampę. Przerażona Marysia twierdzi, że nic o tym nie wie. To dopiero początek kłamstw!
Ślub Witka i Kaliny zbliża się wielkimi krokami. Zdesperowany Piotrek będzie usiłował skontaktować się z Krystianem. W końcu decyduje się, by razem z Hanią pojechać w Bieszczady i powiedzieć Krystianowi prawdę: zdrady nie było! Kiedy chłopak o wszystkim się dowie, wpadnie w szał. Za wszelką cenę będzie chciał dotrzeć do Kaliny i nie dopuścić do ślubu. Leon po raz pierwszy wyciągnie do niego pomocną dłoń, jednak szybko okaże się, że to pułapka. Krystian będzie potrzebował pomocy. Czy Michałowi i Piotrkowi uda się uratować Krystiana i zatrzymać ślubną ceremonię?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *