Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Motorola dotarła na Broad Peak oraz K2

Motorola wspiera ludzi z pasją, którzy śmiało realizują swoje marzenia. Tym razem smartfon tej marki – edge 30 pro – towarzyszył himalaiście Piotrowi Krzyżowskiemu w zdobyciu kolejnych dwóch ośmiotysięczników: Broad Peak (8.051 m n.p.m) oraz szczytu K2 (8.611 m n.p.n.). Pierwszy z nich został zdobyty 19 lipca, a kolejny, w stylu alpejskim, po 5 dniach wspinaczki. Cała wyprawa trwała łącznie 6 tygodni i zakładała jeszcze wejście na trudny technicznie sześciotysięcznik Layla Peak (6.091 m n.p.m.). Niestety trudne warunki atmosferyczne , w tym sypki śnieg oraz brak możliwości bezpiecznej asekuracji pokrzyżowały plany zdobycia tego szczytu.

 

Motorola edge 30 pro idealnie spisała się w wymagających wysokogórskich warunkach. Priorytetem dla Piotra była przede wszystkim niesamowita jakość zdjęć jaką zapewnia ten model oraz wielość trybów szybkiej edycji i łatwość z jaką można jej dokonywać używając dedykowanego do tego modelu rysika. Liczył się również, co zrozumiałe, długi czas pracy na baterii .

Jak powiedział nam Piotr: „W górach wysokich liczy się waga sprzętu jakiego używasz, bo tam wysoko każdy gram waży więcej, dlatego nie zabiera ze sobą ciężkich aparatów fotograficznych i szuka zawsze modelu telefonu, który może zapewnić mu najwyższą jakość zdjęć i filmów oraz długi czas działania, bowiem na K2, trudno o gniazdko do ładowania”.

Piotr Krzyżowski– himalaista, ratownik GOPR, prawnik z wykształcenia, ale przede wszystkim pasjonat wspinaczki wysokogórskiej. W górach wysokich spędził już łącznie kilka lat i to zarówno latem jak i zimą. Co roku mierzy się z ekstremalnymi wyzwaniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *