Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Motorola edge 30 neo w promocji z zegarem do końca roku

30 listopada 2022, Warszawa – Motorola przedłuża promocję, w której można odebrać inteligentny zegar Lenovo Smart Clock 2 w prezencie. Po zakupie smartfona motorola edge 30 neo wystarczy dokonać jego rejestracji, żeby otrzymać ten przydatny gadżet. Promocja trwająca do tej pory tylko w Play została rozszerzona o sieć Orange. W obu przypadkach promocja potrwa do końca bieżącego roku.

 

motorola edge 30 neo to pierwsze urządzenie w modnych barwach wybranych w ramach nowego, długoterminowego partnerstwa Motorola i Pantone. Motorola edge 30 neo sprawia oszałamiające wrażenie zarówno z wyglądu, jak i w dotyku. Jest smukła, lekka, elegancka i wyróżnia się pod każdym względem. Moduł tylnego aparatu jest otoczony paskiem LED, który się rozświetla, informując o tym, co się dzieje, bez rozpraszania uwagi użytkownika. Urządzenie ma wyświetlacz pOLED o przekątnej 6,28” i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Wrażenia miłośników rozrywki potęgują dwa duże głośniki stereo z technologią Dolby Atmos. Smartfon posiada możliwość ładowania bezprzewodowego.

Inteligentny zegar Lenovo Smart Clock 2 posiada 4-calowy, kolorowy ekran wyświetlający godzinę, pogodę, a także zdjęcia. Można nim sterować bez użycia rąk, za pomocą głosu i korzystać z Asystenta Google. Zegar ma również podstawkę ładującą do ładowania bezprzewodowego.

Regulamin oraz szczegóły promocji znajdują się na stronie: https://edge30neo.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *